Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el önmagam?...

Hogyan fogadhatnám el önmagam? Mit tehetnék magammal?

Figyelt kérdés

Tehát 16 éves lány vagyok és már elég régóta hadban vagyok önmagammal. Nem vagyok dagadt vagy valami, 168 cm és 55 kiló vagyok, de a környezetemhez képest magasnak érzem magam és robosztusos testalkatom van. Próbáltam csőnacikkal elrejteni a széles lábaimat, de nem ment, és tudom, hogy van akinek ez tetszik, de nekem nem. Miért nem lehetek alacsonyabb vékonyabb cukibb? Utálom, hogy végigmegyek az utcán és 10 pasiból 7 alacsonyabb nálam. Egyre több porbafingó van, én meg magas vagyok hozzájuk.

Mit tehetnék? És az alkatommal? Módszerek, ami keskenyebbnek mutat, esetleg valamilyen edzés?



2013. dec. 2. 19:23
 1/4 anonim válasza:
hát nem nagyon tehetsz semmit,max. elmész konditerembe alakot formálni,de vékony vagy így is. Az meg hogy a srácok alacsonyak nem hiszem,én is nagyjából olyan idős vagyok mint te és a srácok nagy része akkora mint én(182cm) ami elég messze van a 168-től,esetleg ha 10cm magassarkút húzol akkor már lehet hogy sok fiúnál magasabb leszel,de az már nem 168cm!
2013. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kis porbafingo vàlasza:szerintem àtlagos a magasàgod. Nyugi és fogad el magad.
2013. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
168 vagyok, szerintem a pasik 75%-a magasabb nálam, és mondjuk még 15% akkora mint én. Nagyon ritkán látok nálam alacsonyabb pasit.
2013. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy. Én 174 vagyok és 5 cm-t még simán elfogadnék:) Szerintem szépek a magas nők, hosszú combok stb.
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!