Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Sajnos alkatilag erős vagyok,főleg csípőre, irtó széles... annyira de annyira csúnya... minden álmom ilyen alak lenne: [link]


ehelyett ez van: [link]


már lefogytam,de sajnos csontból nem lehet... tetejében kicsi a cicim is,így elég ramatyul nézek ki... nagy segg,kis mell... nem is tudom megmondani mikor éreztem utoljára jól magam a bőrömben,mikor hordtam bikinit. Meg ugye a fogyástól striás is vagyok. Mindig mondják szép az arcom,és a testem nem,de az arc a lényeg. Mondják ők,meg a pasik is... mégis jobba azért egy szexi lánnyal lenni,aki szép testű,és szexi ruhákat tud felvenni... annyiszor sírok...

18/L


2012. dec. 9. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
B+ -.-" bombaalakod van nem tűnt még fel.amilyened van sokkal szexibb az alomalakodnál szerintem
2012. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is. Ugyan ez az elb*szott testalkat, de nekem még az arcom se szép. Kezdem szeretni, hogy lépten nyomon fikáznak az emberek, és velük együtt röhögök azon, hogy milyen hülyén nézek ki :D Always look on the bright side of life :)

Végig sírtam én is a 19 évemet, most pedig úgy vagyok vele, hogy forever alone, széttetováltatom magam és kiélvezem, hogy jó vagyok elrettentő példának.

Így is fel lehet fogni.

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha bomba alak miért nem kellenek senkinek? ha volt is barátom,elhagyott, megcsalt,vagy simán letehenezett mert a másik kisebb volt... sajnos nekem nem ennyire feszes a bőröm... meg mindenhol azt hallom mekkora testű borjú vagyok... és főként férfiaktól hallom ezt...

köszönöm a választ,asszem nálam is forever alone:)

2012. dec. 9. 20:21
 4/10 laci911 ***** válasza:
Jó ki vagy mindenen lehet vàltoztatni csak akarni kell krémektől lehet feszesebb a bőröd de víz is kell hozzà gondolom othon facebookozol egésznap sportolni sem sportolsz akkor csodàlkozol?Inkàbb azt kénemegkérdezned miért sajnàltatom magam ?aki akar tud is...
2012. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian egy Istennő. Ha tényleg ilyen alakod van, és nem tudod elfogadni, akkor kezeltesd magad, b+...
2012. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az alakoddal van gond, viszont ha nincs ilyen feszes bőröd, meg izmos helyett csak egy löttyed tested van, akkor tényleg nem túl szép. De ugyebár ezen lehet változtatni. Te egy marha jó csaj képét tetted ide, hogy ilyen vagy... a pasik oda vannak érte. Szóval nem értem mi bajod magaddal ha tényleg ilyen vagy.
2012. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne, miért mindig Kim? Már frászt kapok tőle, meg a dagadt alakjától is........
2012. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy löttyet vagyok,csak nem ennyire feszes:D... na mind1 is,szerintem KIM igenis kövér... mind1.
2012. dec. 10. 08:10
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nyomom egésznnap a neten,mert ha azt tettem volna nem adtam le volna a felesleges kilóimat
2012. dec. 10. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:

ha lennének valódi problémáid, akkor most nem azon pitsognál, h hogy nézel ki. inkább örülj, h van két lábad, kezed, és azért még nagyon messze van a tehéntől meg a bálnától.


hülye vagy, ha magadra veszed minden idióta hapsi fikázását. őket minősíti, nem téged.


nekem is akkora a fenekem mint a Lánchíd széltében, a cickóim meg a legnagyobb push-uppal néznek ki emberi méretűnek. na oszt? fikázzanak csak! :P elengedem a fülem mellett, és sajnálom őket, h nincs értelmesebb dolguk a gúnyolódásnál.


ne legyél annyira felszínes, h a szexi ruhák jelentsék az életed középpontját. én sem vehetek fel se miniszoknyát, se forrónacit és még soha életemben nem sírtam miatta :D már bocs, de ez röhejes.


ha van önbizalmad, teljesen mind1, h mekkora a ruhaméreted. nekem speciel 46os, és még így is elég gyakran találkozom olyan fickóval, akinek bejövök. ja, és ezt megspékelve van egy nagyszerű párom immáron 4 éve, aki büszke rám, és naponta elmondja mennyire tetszem neki. :)


persze ha a felszínes hapsik a zsánereid, akkor nem szóltam. fogyózz tovább nyugodtan :P

2012. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!