Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék önmagam?

Hogy lehetnék önmagam?

Figyelt kérdés
néha megjátszom magam próbálok másképp viselkedni hogy többen elfogadjanak
2011. nov. 27. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne játszd meg magad!Ne kövesd a többieket,tényleg csak azt szeresd és aziránt érdeklődj,ami érdekel és tetszik.Kisebb koromban velem is előfordult,hogy nem azt mutattam,ami valójában vagyok,hogy befogadjanak.Aztán rájöttem,hogy így nem vagyok boldog és inkább hű maradtam önmagamhoz.Tudom,hogy nehéz a mai világban önmagunknak lennünk,de ha megjátszod önmagad azzal csak neked lesz rosszabb.Szerinted mi ér többet: sok hamis,felületes barát,akik csak azt az embert szeretik,aminek te előadod magad vagy kevés,de igaz barát,akik a valódi éned miatt tartanak ki melletted?
2011. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű nem megjátszani magam és vannak igazi barátaim de nekik sem mutatom meg az egyik oldalamat nem szeretném hogy mások gyengének vagy sebezhetőnek tartsanak de néha annyira nehéz minden.....
2011. nov. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!