Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy vékony lány tényleg nem...

Egy vékony lány tényleg nem lehet csinos?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, és nagyon magas, olvasgattam itt a kérdéseket és sok helyen láttam hogy a fiúk a teltebb nőket szeretik, azt találják vonzónak, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal stb... Engem alapból zavar a testalkatom, és olyan rossz ezeket olvasni, nekem nincs nagy mellem, sőt, és nagy fenekem se, most már nem is lehetek vonzó? Mit kéne tennem, kérlek segítsetek! :( 18/L

2013. dec. 3. 17:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] ilyen az alakom nagyjából, sajnos nincsenek domborulataim, éppen ezért öltözködök nagyon nőiesen és növesztettem hosszúra a hajam mert sajnos úgy érzem másképpen úgy néznék ki mint egy fiú :(
2013. dec. 3. 17:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más tetszik. Sokan pont a vékony lányokat szeretik. Az én párom meg pont a telt lányokat nem szereti. Én is nagyon vékony voltam, de úgy 25 éves korom felé jobban nőiesedtem.
2013. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon cukik a vékony lányok is ;) .
2013. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

"fiúk a teltebb nőket szeretik, azt találják vonzónak, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal"


Nem csak "telt" lányok és az létezik, amit te belinkeltél. Nem csak ez a kettő kategória.

Van ám a kettő között egy nagyon nagy tábor is, amit úgy hívnak, hogy egészséges, normál súlyú, normál testzsírszázalékkal rendelkezők csoportja, és a többség EZT kedveli.


A zörgő csontú, beteges kinézetű (a belinkelt) lányok és a telt lányok csoportja csak a két VÉGLET!


Ha így nézel ki, mint ez a két lány, akkor tegyél ellene (már ha akarsz)!

Egyél (fehérjét!) és súlyzózz (vagy saját testsúlyos gyakorlatok - véletlenül se kardiót válassz)!


A kis mell nem akadály, hogy vonzó légy... de miért lenne muszáj fiúsan vékonynak (mint a serdülés előtt álló kislányok) is lenned hozzá?

2013. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok hízni...100szor inkább lennék kövér mert akaraterőm van hogy változtassak, de sajnos pajzsmirigy-túlműködésem van, heti 4szer járok konditerembe, napi 6szor eszek és mégsem hízok...Nem kéne mindjárt általánosítani hogy biztosan az én hibám!
2013. dec. 3. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Ja, mintha a pajzsmirigy-túlműködés gyógyíthatatlan betegség lenne. Még nekem is volt, de már nincs.


Egyébként meg, nem támadtalak, csak leírtam: az egyik VÉGLET vagy. Nyilván emiatt kevesebb embernek tetszel. Ha nem akarsz, nem tudsz változtatni, akkor fogadd el!

Amúgy se tetszhet mindenki mindenkinek.

2013. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát én meg irigyellek. Egyrészt, kifejezetten örülnék ilyen alaknak, másrészt 13 (!!) éves korom óta figyelnem kell a súlyomra, mert különben elhíznék. Nem tudok bűntudat nélkül enni. (tudom már ez sem egészséges) Szeresd magadat!
2013. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A baloldali már túlzás egy kicsit, tényleg az jut eszembe róla, ahogy ránézek, hogy talán mindjárt éhenhal itt helyben, és hogy valahogy nem normális az alakja. De nem vészes tényleg. Mind a kettőt nőiesnek tartom. Szerintem inkább arra lehet mondani hogy nincs nőies alakja, akinek nincs dereka és a feneke is lapos, és esetleg szélesebb válla van. Magyarul olyan mint egy henger. De még így simán lehet vonzó, mert melle van, ha kicsi is, az pedig abszolút nőies dolog. Kb. pont ilyen volt az első szerelmem, nagyon szép arca volt hozzá, elakadt tőle a lélegzetem ha ránéztem, annyira tetszett.

A kis melltől se kell megijedni, annyira nem szokták hangoztatni a férfiak, de szerény statisztikám szerint durván ugyanannyi szereti a kis mellett, mint a nagyot.

2013. dec. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én azért kicsit vastagabb vagyok de még rám is azt mondjÁk h hizzak kb kg-ot híznék már meg lennék elégedve magammal de így is szexinek látnak a pasik és sokan megbámulnak
2013. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
TELJESEN átérzem a helyzetedet! én is ilyen vagyok, bármit megtennék, hogy egy kicsit hízzak, de nem megy. ezeket a "csak a kutyák játszanak a csontokkal" típusú szövegeket meg el kell engednünk a fülünk mellett, szerintem nagyon kevés férfi rugdosna ki egy ilyen ( [link] alakú nőt az ágyából. csak beszélnek. a másik, az ilyen kommentelők nagy része nő, és féltékenységből írják ezeket a rosszalló megjegyzéseket. persze vannak kivételek, de legbelül minden nőben megvan az az álom, hogy vékony szeretne lenni. és igen, vannak olyan férfiak, akik inkább a teltebb, molettebb lányokra buknak, de hidd el, nagyon sokan szeretik a karcsú lányokat. továbbra is egyél sokat, sportolj sokat ahogyan én is, és reménykedünk, hogy lesz egyszer eredménye. ha gondolod, írj!:) (méreteim: 176 cm, 55 kg, szóval egy cipőben járunk;))
2013. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!