Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz az az állítás, hogy az...

Igaz az az állítás, hogy az ember belseje tükrözősik a külsején? És vajon van olyan ember aki tök szép belülröl és nagyon csunya kivülröl?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Mindenki azt mondja h ha a belsőd szép és kiegyensúlyozott akkor kívülről is szépnek látszol:) sztem ez igaz mert én is ha szar kedvem van nem vok olyan szép mint amikor teszek vmi jót és boldog vok akk teljesen kivirulok meg minden:) ... sztem ezt ugy kell érteni h minden ember kinéz úgy ahogy... és ha szép belül akkor mégszebb lesz kívülről is... mint pl amit mondtam én is... szóval ha egy ember csúnya akkor az úgyse lesz egy szépségkirálynő max a lehetőségekhez mérten szebb lesz mint hogy ha pl rossz kedve van mégcsúnyábbnak látszik de persze nem lesz csúnyább csak pl ha vki nem mosolyog nem olyan szép mint aki mosolyog:) szal csúnyából nem lesz szép, csak szebb ha belül is szép:)
2009. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!