Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (többi lent)

Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én is tudom hogy kamunak hangzik, de igaz ! Az van hogy volt egy "pizsiparty" ahol az osztályból minden lány ott volt. Ugye azért ittunk rendesen. Nekem fenékig érő hajam van és este arra ébredek fel hogy egy másik lány húzza a hajam. Aztán észre vettem hogy nem simán húzza, hanem levágta a copfom ! Most mit csináljak én is vágjam le az övét ? Perbe, meg ilyen dologba nem szeretnék keveredni.

bocsi hogy hosszúra sikerült

nemet és kort írjatok lécci



2013. dec. 28. 20:40
 1/9 bunnyboo válasza:
Hát menj el a fodrászhoz és vagy levágja szépre, vagy (jó pénzért) meghosszabbítja.. Attól hogy levágnád a másik csaj haját nem lenne jobb.. 14/L
2013. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

megérdemelted lányom, tizenévesen minek ittad magad tajra...

40/N

2013. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

utolsónak: 1. nem "tajra" ittam magam csak hajnali 3-kor nem tudok hipp-hopp felkelni

2. 18 éves vagyok úgyhogy törvényesen is ihatok

2013. dec. 28. 20:52
 4/9 A kérdező kommentje:
és azért valahogy vissza szeretnék vágni !
2013. dec. 28. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
nem a törvényen van a hangsúly, hanem azon, hogy egy nő ne igya már magát le... annyira gáz...
2013. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha álmodból arra ébredsz, hogy valami húzza a hajad, lehet, hogy hirtelen te sem lennél annyira toppon, hogy tudd, mi a szitu. Meg ezt alkohol nélkül sem biztos, hogy meg lehet előzni. Ha valaki le akarja vágni a hajad, és pizsipartin vagy, éjszaka simán le tudja vágni. Az meg nem megoldás, hogy nem alszol éjszaka emiatt.


Nos, azzal nem lesz jobb neked, hogy levágod a haját. Bár, én szerintem adtam volna neki egy sallert, amikor meglátom, hogy levágta a hajam.

2013. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vágta le?:(
2013. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Máskor ne igyál annyit, hogy ne tudd, hogy mi történik veled!
2013. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
küld egy képet! nekem hosszú hajam van nem bírnám ki ha valaki levágná szerintem menj el fodrászhoz de előbb küldj egy képet!
2013. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!