Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemetlen szagú izzadás...

Kellemetlen szagú izzadás ellen? 14L

Figyelt kérdés
sokak szerint szép lány vagyok normális testalkatú.nagyon felszabadult lehetnék és az én is lennék de annyira izzadok és a legrosszabb hogy nagyon nem illatosat és mire beérek suliba kabátba leizzadok büdösen. már nagyon sokan kibeszéltek emiatt és szégyenlős is meg tök bunknak is kell lennem emiatt mert valaki a közemebe jön én félek hogy megint büdös vagyok és ráadásul suliba ugye emg barátom is van vagyis most lett nagyon nagyon megköszönném annak aki valami nagyon jó tanácsot adna mert már felakarom akasztani magam emiatt hllottam erről a hónaljtapaszról ez mennyire hatásos?hol árulják?átengedi a szagot ha nem rakok alá stiftet vagy stifttel együtt használjam?
2014. jan. 7. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszertáti sem használ tényleg MENJ ORVOSHOZ, mert e mögött valami más probléma áll.
2014. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jaj, itt egyes válaszolók olyanokat tudnak írni, hogy az már... Nyilván a kérdező szokott rendszeresen fürdeni és dezodort, izzadásgátlót is használ. Én is nagyon izzadós vagyok, sok mindent kipróbáltam, gyógyszertári és drogériás cuccokat egyaránt. Igazából már úgy vagyok vele, hogy az izzadás természetes folyamat (nyilván azért zavaró) a lényeg viszont, hogy ne legyek büdös. Én szódabikarbónát használok és rajtam kívül sok embernek bevált. Olcsó és könnyű beszerezni, szinte minden háztartásban megtalálható. Zuhanyzás után bekenem vele a hónaljam (mosdó vagy kád felett, mert mivel por, hullik). Egész jól véd önmagában is a szagok ellen, de lehet hozzá még fújós deót is használni. Tipp: a Baleának (DM saját márkája) van egy csomó alumentes deója - jó áron vannak és tényleg nem hagynak fehér foltot a ruhán - spray, fújós verzió, nem a stiftes, golyós. Vannak, akik a Solutio Antisudorica készítményre esküsznek, amely inkább tömény alumínium. Gyógyszertárban kapható kedvező áron, szinte teljesen megszünteti az izzadást napokra, de emellett sokaknál erős irritációt, szinte égési sebeket okoz. Én ezt a terméket egyébként még nem próbáltam, nem is akarlak nagyon arra biztatni, hogy ilyen fiatalon ilyet kezdj használni. Előbb tégy egy próbát a szódabikarbónával. Napközben amúgy, ha megizzadsz, menj be a mosdóba és nedves törlőkendővel töröld át a hónaljad és fújd be újra. Sosem értettem, amikor az osztálytársaim tesi után az izzadt hónaljukat kenték, fújkálták, érdemes tiszta hónaljon alkalmazni ezeket a termékeket.

Egyébként ne aggódj, sokan szenvednek ilyen ettől, a bunkó beszólásokra nem kell ügyelni. Igazából te még javában a serdülőkorszakban vagy, így valamennyire a túlzott izzadás nem ritkaság, de egy orvosi vizsgálat sem lesz károdra.

2014. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: [link] - itt találsz egy csomó hasznos tippet, meg itt is: [link]
2014. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező?


Mire jutottál végül? Azóta már eltelt majdnem három hét :)

Sikerült valamit javulnia a helyzetnek, vagy lett eredménye a tippeknek/orvosnak?

2014. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
vettem s.a-t azt használom heti 3-szor kb. mellette egy jó dezodort vettem + olyan felsőket hordok csak amik fékonyabbak és most így jó:)))
2014. febr. 16. 10:07
 16/16 anonim válasza:
A gyógyszertárban kapható párszár forint a solutio antisudorica, nkem bevált :DD
2014. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!