Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S. Annyira erős a...

S. O. S. Annyira erős a szőrzetem, hogy a gyanta sem szedi le. Mi a fenét tehetnék?

Figyelt kérdés
Azzal rontottam el, hogy az amúgy is erős szőrszálaimat borotvával tűntettem el, amitől aztán annyira erős lett, hogy kb. egy nap - vagy még annyi sem - után vissza is nő, és szúr. Kipróbáltam a gyantát, nagy meglepetésemre egyáltalán nem vált be, pedig több márkát is kipróbáltam, és mindent az utasítások szerint csináltam. Valaki, aki volt már hasonló helyzetben, és sikerült megoldania milyen tanácsot adna?

2014. jan. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom legalább az első néhány alkalommal nem otthon kéne vacakolnod, hanem profira bízni. Nekem még csak extrémen erős szőrzetem sincs, mégse sikerült jó ideig az otthoni ügyködés. Eleinte marha béna az ember, és nem árt, ha néhány fogást el tudsz lesni a kozmetikusodtól. Na meg egy kicsit könnyebben is kijönnek utána talán a szálak, megszokod a fájdalmat is, és sokkal jobban fog sikerülni otthon is. :)
2014. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy erősen szőrős mert a borotválástól erősebb vagy több lett. Nagy tévedés ezt hinni. Nem lesz több szőrtüsző a borotválástól, és ahhoz, hogy sokkal szőrösebb legyél szőrtüszőre van szükséged. Erősebb sem lesz,csak egyszerűen a lekopott szőrvégeket levágod, és így egyenes szőrzet nő ki.

Azért vagy erős szőrzetű, mert genetikailag így vagy kódolva.

Ajánlom a doktornő beszámolóját.

[link]

2014. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!