Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a septum piercing...

Mennyire fáj a septum piercing szúrása?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj a septum szúrása ? Hogyan kell ápolni? Mennyi a gyógyulási idő? Hanyas pc-t kell bele rakni? Mennyi idő után lehet befordítni?

Köszönöm a válaszokat :)



2014. jan. 20. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A fájdalom elég emberfüggő, nekem nem fájt annyira, nagyobb volt a félelem :D octenisept-el tisztítottam+neogranormonnal, bár nem tudom azt kell e csak gondoltam tuti használ valamit. Gyógyulási ideje nekem 4hét volt mire problémamentesen cseréltem, és a szúrás utan rögtön be lehet fordítani ha olyan ékszert kapsz, hogy elég nagy az átmérője(nem tudom rendesen leírni de gondolom érted mire gondolok) :D
2014. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!