Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs pénzem. Mostanába nem...

Nincs pénzem. Mostanába nem is lesz. Nem kapok. De mindenképpen szeret szájpiercinget. Magam szúrnám. De nemtudom, hogy kezdjek hozzá. A fertőtlenítést tudom. Csak nem merem gyorsan. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
mennyi ideig tartsam bent a tűt?és hogyan rakjam be a piercinget?

2014. jan. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább várd meg, amíg lesz pénzed és el tudsz menni egy rendes szalonba..nem véletlen vannak erre szakemberek.
2014. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek az első válaszolóval. Véletlenül rossz helyre szúrsz és lebénul a fél arcod. Én nem kísérleteznék vele.
2014. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, amúgy se rossz, ha adsz az ötletnek egy kis időt, hogy ülepedjen. Majd ha lesz pénzed, és még mindig akarod, akkor elmész egy profihoz és megcsináltatod, de addig be kell látnod, hogy a piercing nem életfeltétel, nem szükséglet, hanem luxuscikk, dísz. Sminket meg nyakláncot se veszel előbb mint kaját.

Egyébként branültűvel, nehogy nekiess holmi varrótűvel a fiókból amit beletartottál egy kis tűzbe és akkor az már fertőtlenített. Ha mégis kitartasz az idióta ötleted mellett, nézz utána, hány g-ssel szokták szúrni, és figyelj oda rá a gyógyulás alatt... De szerintem várj, amíg lesz pénzed, mert borzasztóan el tudod cseszni az arcod egy életre, ha elrontasz valamit.

2014. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nehogy! csináltál már ilyet egyáltalán?

inkább várd meg, hogy legyen pénzed és, ha még akkor is jó ötletnek tartod, akkor csinálja meg jól egy szakember.

2014. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már megcsináltam :D nem bírtam ki :D sikerült,de a pc szar,m folyton kiesik...:/
2014. jan. 26. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul raktad be, nem lenne szabad kiesnie..
2014. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!