Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki milyen markat hasznal...

Ki milyen markat hasznal köromlakk ( kêzimoaogatas takaritas stb mellett?

Figyelt kérdés
Hany havonta mész fodraszhoz. Kozmetikushoz vagy edzöterembe1 vagy több gyermekes anyatol kerdem
2014. jan. 26. 21:12
 1/4 anonim válasza:

Fodrasz kb fel evente mert hosszu a hajam igy mindig csak a veget vagatom vissza mert eltoredezik a hajsimitotol. Edzoterembe nem jutottam el miota teherbe estem..ferjem sokat dolgozik..fiam most 3 eves meg nem ovis.

koromlakkbol nem a markat hanem a szint nezem..imadok lakkozni:) van 300ft-os lakkom meg 3000ft-os is. Kezzel mosogatok sot sokat mosok is kezzel. Igyekszek gumikesztyut hordanide igy is hetente 2szer lakkozgatok..

szolizni anya segitsegevel heti 2szer eljutok.

mi a celja a kerdesnek?

2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajam én vágom, 18 éves korom óta. Nem járok fodrászhoz soha. Körömlakkot nem használok, csak rövidre vágom és tisztán tartom. Régen tartós MaxFactor termékeket használtam, de gyerek mellett nem tartom szükségesnek. Edzőterembe nem járok, futni megyek vagy itthon tornázom, heti 4-5x. Nem anyagi okai vannak ezeknek, így kényelmes nekem. A párom jár edzőterembe, nekem nincs rá igényem. 1 kisbabánk van.
2014. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent ugyanúgy csinálok, mint a gyerek előtt, ami azt jelenti, hogy kb. félévente megyek fodrászhoz, kozmetikushoz soha, edzőterembe sem járok és nem lakkozom a körmömet.
2014. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zabmester ***** válasza:

Lakk: van egy OPI lakkom, azt imádom, de termékmintaként kaptam, miután rákerestem az árára, rájöttem, hogy venni tuti nem fogok, hacsak nem leszek milliomos. Ezen kívül gyakorlatilag bármilyen lakkot használok.

Fodrász: évente 2-3 alkalom, bár most félhosszú frizurát vágattam, lehet, hogy így többször is megyek, eddig hosszú volt/növesztettem.

Kozmetikus: még sosem voltam.

Edzőterem: kb. 4 éve jártam pilatesre két hónapig, azóta nem voltam semmi ilyen helyen. Ha már sport, akkor úszni járnék legszívesebben, de munka után már se kedvem, se energiám, reggel meg nem vagyok hajlandó még korábban felkelni :D

2014. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!