Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy nőiesebb legyek?

Mit tegyek, hogy nőiesebb legyek?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos 14 éves lány vagyok. 170 cm-el és 60 kg-val. Nem igazán vagyok magammal megelégedve. A testemmel is vannak gondjaim meg már másokkal is. Ha az öltözködésemet kéne jellemezni akkor általában egy csőnaci,deszkáscipő és póló meg ha hidegebb van akkor egy pulcsi az összeállításom. De nekem ez már nagyon unalmas és szeretnék már valami új stílust képviselni. De nem ilyen cicababás mindenrózsaszín féle stílust,hanem egy picivel nőiesebbet.Nem rajongok a rózsaszínért és a szoknyáért sem,sőt, még a magassarkúért sem annyira.De szerintem ennyi idősen nem is kell magassarkúba járnom. Szóval szerintetek mivel dobhatnám fel a ruhatáram,miket kéne vennem,hogy picit másmilyen stílust mutassak?Mert én igazából nem tudom. Még kiegészítőm sincsen, mármint ilyen nyakláncra gondolok,mert fülbevalóm az van. A hajamat mindig csak kibontva hordom, és már ez is kezd kicsit unalmassá válni. De úgy érzem,hogy mivel szemüveges vagyok nem áll jól az összefogott haj. De most kb. negyed órája a fürdőszobában voltam és szórakozgattam a hajammal,most épp ilyen kontyszerűségbe van a hajam és hát nem is olyan rossz. De nem tudom,most ha hirtelen így beállítanék holnap a suliba ilyen hajjal,mindenkinek tök fura lenne szerintem.

És ha valaki kommentel,akkor értelmes és hasznos választ írjon és ne a témától eltérő,sértő megjegyzéseket! Köszi:)


2012. jan. 16. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


nézelődj itt :) Haj kérdésben mindenképp kapsz segítséget!

2012. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szió! Mindenképpen strasszos,csipkés,tapadós,mintás fölsők. Kivágottak..Hosszítottak,akkor blézerek amik divatosak.Nadrágban szerintem egy szép,csinos nőies felsővel nincs baj a farmerral.Magassarkúban vannak kicsit magasak is, ha nem szereted a magasat.Ott is legyen benne valami kis csajosság,strasszok,minták stb.Övek a derekadra egy hosszított fölsőnél. Ékszerek ezüstszínű,aranyszínű hosszú csillogós fülbevalók,karkötők és nyakláncok.Smink+műköröm ez nálam alap.Aztán hajadat göndörítheted,hol az egészet, hol csak elől,akkor csattal föltűzheted kicsit ki veszel elől azt lelógatod.Mondok egy példát most hülye példa lesz, de ezt könnyen meg lehet nézni.Barátokközt RTL-en Zsófi,Kinga,Vanda öltözködése stílusa szerintem nagyon jó. Nyilván őket öltöztetik de szerintem hasonló darabokat bárhol be lehet szerezni
2012. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó. Te mekkora egy s.ggfej vagy. Egyrészt bemásolod ide, amit a 17 évesnek írtál, csak az a baj, hogy ez a kérdező 14 éves. :D Márpedig szerintem a műköröm nagyon nem alap.


Esetleg kötött pulcsik, ékszerek, csinos, szűkebb fölsők, tunikák, szonya, stb.

2012. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó..annyira igazad van.nem kemm még ilyen korban magassarkút.meg lelógó fülbevalót hordani.kérdező,szerintem ha nem vagy megelégedve az alakoddal,akkor sportol egy kicsit többet,vagy tornásszál otthon.ha meg ilyen a testalkatod ez van.vegyél esetleg sálat.meg kardigántndivatos pólókat meg iyeneket.de ha neked ilyen a stílusod,ez tetszik neked,ne változtass csak azért hogy másoknak tetszedjen:D:)
2012. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Te meg egy kretén barom vagy..Kb. ugyanaz a kérdés és nem másoltam be semmit, más a szöveg, az hogy van amit leírtam újból az meg a véleményem. Képzeld el hogy nekem 12 éves korom óta van műkörmöm és semmi baja a körmömnek ápolt és szép.Ha valaki nőies akar lenni,nálam ezek beletartoznak, de te biztos akkor az a kis valóban kötött pulcsis szüzigizi vagy.
2012. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egészen máshogy öltözködök, sem úgy mint te, sem úgy, ahogy azt leírtam. 19 éves vagyok, szerintem megtehetem.

Örülök hogy te 12 éves korod óta műkörmöt hordassz, váljon egészségedre.

2012. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Köszönöm,nagyon jó az oldal.:)


Második válaszoló!

Köszönöm neked is a tanácsokat, de ilyeneket én nem szívesen hordanék és ahogy látom az utánad lévő 2 válaszoló is megérti. Ez tényleg nem az én koromhoz illő öltözet, és főleg,hogy a kivágott felsőket nem is szeretem,mert ugye nincs még nagyon mellem... De azért köszönöm,hogy segítettél.:)


Harmadik válaszoló!

Köszönöm,ezek már jobban tetszenek.:) Ezek jobban illenek hozzám és szívesebben felvenném őket.


Negyedik válaszoló!

Igen, már gondolkodtam a sportoláson. Egyik nap az ugrálókötélről olvastam,hogy nagyon hatásos és rengeteg előnye van:)

2012. jan. 16. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nyugodtan lehetsz még kislányos, ugyanis az vagy. A saját stílusod próbáld megtalálni!
2012. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az legutolsó hozzászólóval értek egyet!

Idővel megtalálod a saját stílusod, amivel egyedivé is válhatsz, amitől igazán TE leszel. Legyen szó frizuráról, sminkről, ruhákról, cipőkről, a saját izlésed szerint fogod majd alakítani a stílusodat.


Kamaszlányként sokáig fiúsan öltözködtem, rövid hajam volt. Aztán idővel megváltoztam, más, csajosabb, ízléses ruhákat vettem fel, hajat növesztettem. Jelenleg megszállottként gyűjtöm a mindenféle kiegészítőket... :)


A sportolással kapcsolatban meg csak annyit, hogy bátran vágj bele, válaszd ki melyik mozgásforma érdekel igazán, mi hoz lendületbe. Egyébként nincs az a csajszi, aki igazán elégedett lenne a testével! :)

Meglátod kis idő elteltével, ahogy átalakul a tested, a stílusodat is elkezdheted kreálni!

Sok-sok sikert kívánok!

2012. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. jan. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!