Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseljek, hogy nőiesebb...

Mit viseljek, hogy nőiesebb legyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit változtatni magamon, és érdekelne, hogy ezt milyen új ruhadarabokkal érhetem el? Nem igazán kedvelem a magassarkút, és a szoknyát sem. De mégis szeretnék kicsit nőisebben kinézni. Mik az alapdarabok amik kellenek? És milyen kiegészitőket ajánlanátok?

Előre is köszi :)

20/L


2012. febr. 11. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyenek, de még nagyok sok mindent linkelhettem volna. De attól is függ, hogy milyen az alkatod és az egyéniséged, mert húzhatsz bármilyen alapból csinos ruhát magadra, ha nem tudod viselni inkább nevetséges leszel... és a nőiesség nem abban merül ki, hogy úgy öltözöl. Egy alapból nőies kisugárzású lány akármibe öltözik nőies marad. Ahhoz meg, hogy igazán nőies legyél nem elég úgy öltözni, úgy is kell viselkedni. :)

2012. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

arra figyelj, hogy felsőknél, legyen az pulóver, vékonyabb felső, egyberuha a deréknál húzott vagy megkötős legyen, ha olyan az alkatod

kiegészítőket pedig leginkább karkötőt tudok ajánlani, mert az nem zavar, és kisebb, apró, de csillogó fülbevaló

2012. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a testalkatom átlagosnak mondható kb 165 cm vagyok és 50 kg
2012. febr. 11. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
mostanában csomó lányon látok poncsót szerintem olyan szép :)
2012. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!