Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fül piercing otthon (? )

Fül piercing otthon (? )

Figyelt kérdés
Hogy csinaljam? mar neztem par videot youtubeon:) nagyon faj? van egy koldok piercingem ,ami azert elegge fajt, ahhoz hasonlo a fajdalom?:/ van itthon egy steril tum ,de ha ugy csinalnam, hogy fognam az orvosifem fulbevalot es azt egybol beboknem ,sikerulne?Koszonom elore is:)

2014. febr. 18. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen piercingről lenne szó?

Sima lobe-ról?

2014. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mar van egy ,amit meg anyuek lovettek ki amikor kicsi voltam, most amelle a luk melle akarok .. nem porcba :)
2014. febr. 18. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahj, de nem szeretem a bökés szót szúrás helyett.. Nem javaslom az otthoni szúrást pláne ha nincs tapasztalatod, mert nagyon könnyen ferde lehet. Fülbevalóval végképp ne próbáld, mert csak kínoznád magad! Igaz hogy a belövés drágább, de sokkal biztonságosabb és biztosabb.
2014. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Áhá,értem,szóval egy sima lobe. :)

Fertőtlenítsd,lehet venni 90%-os alkoholt,osztálytársam magának szúrta,Ő azt használt. Jegeld úgy 10 percig,érzéstelenítésképp. A steril tűt fertőtlenítsd,akárcsak az orvosi fém fülbevalót. Jegelés után mély levegő,és átszúrod a cimpád. :) A tűt bent hagyod úgy fél óráig,majd,amint letelt az idő,lassan forgatni kezded. Aztán kicserélheted a fülbevalóra,amit 4-5 hétig nem szabad kicserélni! Vehetsz Octenisept-et gyógyszertárban,utókezelésként. 3. hét után kezed el forgatni.

Bár köldök pc-m nincs,de kétlem,hogy fele annyira fájna,mint egy fülszúrás. :D

De miért nem mész ékszerészhez,vagy piercingeshez?

Nekem mindkettőt ékszerész lőtte,1400Ft-ért ékszerrel együtt. :)

2014. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de lenne néhány dolog, ami téves. Piercingre, fülbevalóra alkalmatlan az injekciós tű mivel sokkal vékonyabb az ékszernél. Az hogy hagyja fél óráig bent, hát ki a szar hagyná? Octeniseptet egy darabig nem lehet kapni mivel átminősítik, ezért új néven fut majd. A 2. hét után már lehet cserélni, szabad forgatni, sőt kell is minden kezelésnél.
2014. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszt ,irok majd ha sikerult:)))!
2014. febr. 18. 18:25
 7/8 anonim válasza:
Sikerült?
2021. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Interneten rendeltem kiszurot, úgy sikerült
2021. okt. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!