Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajkamba piercing otthon?

Ajkamba piercing otthon?

Figyelt kérdés

Milyen eszközöket szerezzek be?

Lidocain spray van itthon hozzá és krém is, fertőtlenítéshez erős alkohol (házipálesz és orvosi), de nem tudom milyen tű kellene hozzá és azt honnan vegyek.

és hogy hívják azt a piercinget, ami igy az elsoajkam és az állam közötti résznél van?


2012. máj. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább menny el valahova... szerintem:)
2012. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ezt inkább bízd szakemberre,ne magadnak csináld.
2012. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lazán menni fog, csináld csak! :)
2012. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Labret a piercing neve. Ha kettő van (a két szélén), akkor snakebite

Branül tűvel (patikában/gyógyászati segédeszközös boltban lehet kapni), de szájba és nyelvbe eszedbe ne jusson otthon szurkálni. :D Rengeteg ér található ott, egyet kettészúrsz és ömleni fog a véred. Másrészt nagyon látható helyen van, és mivel szimmetrikus az arcod, ha nem sikerül pont középre szúrni, hülyén fog kinézni. (elég pár mm eltérés hozzá)

Aztán belülről kifelé kell átlyukasztani, mivel a belső felén kevesebb az ideg, így nem fog annyira fájni, viszont valószínűbb hogy nem sikerül középre.

Hagyd szakemberre. A házipáleszt meg odaadhatnád inkább nekem xD

2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Haver végül megcsinálta, ő ilyennel foglalkozik és ingyen, vagyis ...A jó házi pálinka hatalmas értéke, kedves utolsó :DDDD

köszönöm a válaszokat, ZÖLDpacsi

:D

2012. máj. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!