Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a két stílus...

Szerintetek a két stílus megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés

Nem egyszerre, de egyik nap így, a másik nap úgy, két stílust váltogatva öltözködöm..

Szóval egyszer punkos, rockeres beütés (Martens bakancs, szakadt harisnya, bőrdzseki stb.) máskor pedig divatos, elegáns kabát, csizma, vagy magassarkú, miniszoknya, francia sapka, egy szép kendő, stb. Úgy érzem mindkét stílus az egyéniségemhez tartozik..

16L


2013. szept. 22. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg mindkét stílus mást jelképez.. vadság, fiatalság, spontanietás, kissé bohém, romlott, szexiség, stb. illetve elegánsan a női, elegáns, divatos, romantikus, magabztiso, erős önérzet, művésziség "jön elő". Mindkettő én vagyok.
2013. szept. 22. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Bár azért ne úgy hogy hétfőn:rock

kedd:divat

szerda:rock

stb.....................

2-3 naponta oké ;)

2013. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja nem ilyen szigorúan.. mikor milyen kedvem van.. pl jobban szeretek elegánsan suliba menni, és punkosan bulizni, így attól függ mit akarok kifejezni.
2013. szept. 22. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes! :)

Kicsit unalmas lenne mindig ugyanúgy lenni :-P

2013. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes. Már csak azért is mondom mert én is így öltözködöm. :) Legtöbbször nőiesebb ruhákban járok de azért egy héten min. egyszer "becsúszik" egy zenekaros póló, rockeres bőrkabát és bakancs :)
2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!