Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eléggé szőrös vagyok bikinivon...

Eléggé szőrös vagyok bikinivonal mellett és ez miatt nem merek felvenni bikinit. Borotvával nem akarom leszedni mert akkor egyre esősebbek lesznek a szálak. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 16:53
 1/5 Deliverance ***** válasza:
Gyantázz. :) csinálhatod te is, de ha nem bízol magadban, akkor irány a kozmetikus.
2014. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb a borotvától sem.
2014. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 évig borotváltam legalább, egyáltalán semmivel nem lesz erősebb, ez egy tévhit. Viszont nekem kipattogott tőle gyakran és viszketett is, naponta borotválni kellett. Mostmár gyantázom patronossal, sokkal jobb így. Szóval ajánlom neked is.
2014. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj, hogy szőrös vagy arrafelé :P nyami

de amúgy gyantáztass akkor...

2014. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy hülyeség, hogy borotválod erősebb lesz... :) Nekem is mindig ezt mondták, h ne borotválkozzak 12 évesen, mert 16 évesen olyan leszek, mint egy ősember. A nagy lóf#szt, lassan 22 évesen is olyan pelyhes a pofám, mint az állat, pedig hetente 2x is leszedem. Szóval borotválhatod, de attól lehet ki fogsz pattogni, úgyhogy maradj a gyantánál. Attól simább is lesz a bőröd, ha esetleg van vagy lesz pasid, imádni fogja, én pl imádom a sima és nem borostás puncit... :P :D
2014. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!