Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg csak ez kell?

Fiúk! Tényleg csak ez kell?

Figyelt kérdés

A suliban, az utcán mindenhol szembetűnik az, hogy a fiúk folyamatosan arról beszélnek, arra a csajra hajtanak, akinek nagyobb a kosármérete, mint az agyi kapacitása, és ez engem zavar. Teljesen normális lány vagyok, nem az a "kiteszem mindenem, és mindennap 10centisben járok kis sorttal és miniszoknyában"-fajta, szeretem a zenét, imádok utazni és sokan mondták már rám, hogy nem vagyok ronda. Nem értem. Az osztályomban is van hierarchia, ami annyit tesz, hogy a r*bi lányok rühelődnek, röhigcsélnek a fiúk poénjain, a többi lány meg le van sz*rva (értsd: csak az a jó, aki eljátssza a sötét szőke r*bit, kiteszi, amilye van és kacsaszájjal csücsörít a tükörben. Ezen kívül még nagyon menőnek számít a tucat. Szóval egy tucat-lány kb úgy néz ki, hogy van pár olyan szűk gatyája, ami elszorítja a vérkeringését, pár extra-dekoltázsos felsője, szigorúan tornacipő (és természetesen Converse kell hogy legyen), vagy extra magas sarkú cipő és Iphone. Ja, és az még plusz jó, hogy ki van vakolva, kilométerekről látszik, hogy nem természetes szépség, a haja természetesen ombre, mert most az a menő..stb.

Kérdezem, hogy tényleg csak ez a jó? És ha igen, akkor miért? 16/L



2014. ápr. 4. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mielőtt megismertem a párom, énis ezt hittem. És ráadásul én még ronda is voltam, szemüveges, csóró, rossz stílusú, dagadt, visszahúzódó... de a barátom észrevett, és mellette nyíltam ki. Már 2 éve együtt vagyunk. Neked kell résen lenned, h ne azt mutasd kifelé, h ez egy könnyen kapható kis ribizli, hanem igenis olyan NŐ, akiért küzdeni kell. A többség hamar lemorzsolódik majd, de aki ott marad, azzal igenis érdemes foglalkozni. Mondom ezt "bölcs" fejjel, 18 évesen :)
2014. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!