Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez rágott alma, körte, vagy...

Ez rágott alma, körte, vagy homokóra alak? És. Mennyire tetszik ez a srácoknak úgy általában (mármint a széles csípő, kicsi mell kombó)? Kép lent.

Figyelt kérdés
A második kérdés miatt tettem ebbe a kategóriába. [link]

2014. ápr. 27. 00:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
van csípőm,túl nagy is. csak ezekszerint nem látszik a képen. a méreteim: 87,65,93
2014. ápr. 27. 11:44
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem egy gyümölcs meg mittudomén mi vagy.

Ez a te tested, és ez ilyen, ez így pont jó.

Kit érdekel, mi jön be a férfiaknak? Ha örök életedben a férfi elismeréslesz az egyetlen, amitől jól érzed magad, akkor sosem leszel elégedett.

Egyébként meg nekem kis mellem van és széles csípőm, bár az alakunk nem igazán hasonlít, én inkább izmosabb vagyok, meg vastagabb, de sosem volt gondom párkereséssel.

Hidd el, ha nincs pasid, az nem azért van, mert 'rossz az alakod', hanem valahol másban van a gikszer.

2014. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
akkor körte vagy, de a feneked is elég lapos lehet, egy kis izmot felszedhetnél.
2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Továbbra sem széles a csípőd! Mert ez az érték egy kb. 152 centis lánynál jelent széleset, nem pedig egy ilyen magasnál, mint TE!


A kép alapján lehetsz minimum vagy 175.

Ehhez a magassághoz a 95-105 körüli csípő is csak normál!


A körtéhez egyébként nem elég az, hogy a csípőd nagyobb legyen. Lényegesen nagyobbnak kell lennie. Emellett a válladnak keskenynek, a combodnak vastagnak. Ezek nem illenek rád.


Nem vagy egyértelműen besorolható egyik típusba se.

Valószínűleg, ha jobb súlyban lennél, könnyebben el lehetne dönteni.

2014. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a nagy mellű lányok tetszenek, szóval az ilyen alak egyáltalán nem vonzó számomra. És egyébként a homokóra alakhoz az is kell, nagy mellek. Bár nem mintha mi férfiak foglalkoznánk ilyen dolgokkal, hogy különféle elnevezéseket adjunk a különböző testalkatoknak:)
2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az alakod.
2014. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
héé! nem lapos a seggem,jó? :D [link]
2014. ápr. 28. 17:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Bocs, de átlag a segged, nem mondható túl nagynak. Milyen magas vagy?
2014. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Pedig ez lapos. :)
2014. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Inkább rakj rendet a szobádban! :-)
2014. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!