Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minél több pénzem van, annál...

Minél több pénzem van, annál boldogtalanabb vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor egy kicsit több pénzem volt, és mindent megvehettem, mindig szomorú voltam, mert úgy éreztem, sosincs elég semmiből. Képes voltam fél órát állni a drogériában, hogy megvegyem 20. ajakápolót, tusit, sampont, parfümöt, bármit.

Jelenleg sajnos nem mennek olyan jól a dolgok anyagilag. Különköltöztünk, mindent meg kell gondolni kétszer, nem tehetem meg azt, amit régen, hogy na, akkor most shopping nap, és megveszem az x-edik felesleges kacatot, amit megint nem tudok hová tenni. Mindennel spórolnom kell, csak akkor tudok újat venni, ha elfogyott.

Viszont sokkal kiegyensúlyozottabb lettem. Nagyobb örömmel megyek a boltba például tusolót venni, amire már x ideje spóroltam, és nagyobb örömmel is használom.



Ez mennyire beteges?


2014. máj. 2. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges egyáltalán.Egy kis érdekesség:

http://www.youtube.com/watch?v=XqdzTDfrEHM

2014. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor add nekem a pénzed! :)
2014. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!