Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hány évesek voltatok...

Ti hány évesek voltatok amikor először szőrtelenítettetek? (láb, hónaalj)

Figyelt kérdés

Mindjárt 13 éves leszek és a nagyon fehér bőrömön nagyon nagyon látszik az erős fekete szőr a lábamon.És hát eléggé zavar. De ennyi idősen még nem korai? most jön a nyár,a rövidnadrágok..A másik ,hogy ugyanez van a hónaaljamon... anyát már kérdezgettem róla,de csak annyit mondott,hogy"majd meglátjuk" És mivel érdemesebb? Borotvával vagy gyantával? (a gyanta nagyon fáj?) Akkor szerintetek nagyon korai lenne?

az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2014. máj. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12-13 voltam, amikor elkezdtem a lábamon és a hónom alatt a szőrt leszedni.
2014. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ennyi idősen már nyugodtan szőrteleníts, én nem tartom túl korainak.A hónaljadat borotvával érdemes,a lábadat is lehet azzal, bár attól megerősödik a szőr és gyakran kell borotválni. A gyanta ugyan fáj, de ha jól csinálod akkor nem kell túl gyakran, bár van akinek nagyon érzékeny a bőre, s a gyanta jóval drágább is.
2014. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt 13 évesen kezdtem. A lábamat borotvával, a hónaljamat gyantával (kozmetikusnál). Hát a gyanta bizony fáj, de ki lehet bírni, megéri. :)
2014. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14...pedig erős fekete szőröm volt (és van is), de anya nem engedte, aztán miután a második nyarat húztam le hosszú nadrág hosszú ujjú kombóban engedett..
2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, mert nagyon fehér bőröm és sötétbarna hajam van és néhány osztálytársam beszólt, amiért szőrös volt a lábam. Nem korai szerintem, én mindig borotvát használok és nem erősödik meg tőle a szőr, ez egy tévhit (és több sem lesz semmitől). Maximum azért lesz egyre erősebb, mert nyilván erősödik, ahogy fejlődik egy gyerek/kamasz. De ha nem borotválod le, akkor is erősödni fog.
2014. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem, borotváltam sok évig, majd gyantára áttértem. Borotva egyszerűbb, de kb minden nap kell. Gyantázni elég 2 hetente.
2014. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már 10 évesen elkezdtem,mert nagyon szőrös volt a lábam és a karom.A suliban,ha tesi volt mindig emiatt csúfoltak.
2014. máj. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!