Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tizenévesek! Ti miket beszélte...

Tizenévesek! Ti miket beszéltek meg anyukátokkal és mi az ami már tabunak számít?

Figyelt kérdés
Én (16/L) sok mindent megbeszélek anyummal, de a nővéreim annó sokkal több mindent elmondtak neki. Jó mondjuk nekünk szerencsére elék nyitott anyukánk van, bár azért van egy-két dolog, amiben kicsit maradi.
2014. jan. 12. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az anyukák már csak ilyen maradiak, biztos a koruk miatt:DD
2014. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en szivesen megbeszelnek mindent, de idosebb leven, maradi, igy inkabb semmit nem osztok meg vele.
2014. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én szinte semmit nem mondok neki. ennek ellenére bármilyen problémával fordulhatok hozzá, segít. azért megpróbálom bevonni őt is a kis világomba, hogy ne aggódjon miattam annyira.
2014. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiiii ***** válasza:
Semmit nem beszélek meg vele, pedig jó lenne...
2014. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan amit ne tudna :D.

A sulitól kezdve ,a párkapcsolatomig mindenről beszélgetek vele. Persze, vmiben nem ért egyet velem, vagy én Ő vele, mégis feltétlen megbízom benne :).

19/L

2014. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmit nem beszélek meg. Koleszos vagyok így ritkán látom csak telefonon beszélünk. Az ég világon nem tud rólam semmit, se a barátomról, se a magánügyeimről.
2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mikor ilyen idős voltam, úgy nagyjából mindenről tudott az édesanyám. Ilyen idősen meg nem nagyon jártam el, így ilyen téren nem volt mit titkolni. Ha tetszett egy fiú, akkor azt elmondtam, ha a sulival voltak gondok, azt is elmondhattam. Tabunak olyan dolgok számítanak, amiket én sem kérdezek meg csak úgy akárkitől. Ezek a higiéniás szokások (pl. szőrtelenítés), menstruáció, szexuális élet. Persze ezek közt is van olyan, amit egy anyuka, ha odafigyel a lányára, akkor megkérdezi. Ezt úgy értem, hogy egy kamasz anyukájával beszélhet a védekezésről, de arról már ne, hogy milyen pózokban csinálják.
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Függ a korkülönbségtől is. Én anyukám 26 évvel idősebb nálam, így kb mindenről lehetett vele beszélni, most felnőtt fejjel meg pláne, max lehülyéz, nagy ügy :D


De pl, ahol 40 év a korkülönbség az már gáz lehet. Pl anyukám és öcsém között 35 év a korkülönbség, de mivel anyukám már felnevelt 2 lányt fiú ügyben pláne laza, de ha valaki 40 évesen szüli az elsőt ott elég nagy lehet már a generációs szakadék...

2014. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a te korodban én majdnem mindent meg tudtam beszélni anyummal. persze arról nem dicsekedtem hogy néha elszívunk egy szál (normális, rendes) cigit a suli mögött az osztálytársaimmal, de ezen kívül fiúkról, tanulásról, az élet nagy kérdéseiről simán társalogtam vele feszengés nélkül.

soha nem volt maradi, inkább szigorú. amit persze nem bánok, hálás vagyok neki hogy nevelt, és sokat foglalkozott velem.

2014. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én a legtöbb dolgot meg tudtam és tudom beszélni anyukámmal. Nyilván a szexuális életemet nagy részletességgel nem fogom kitárgyalni vele, de az alapokat abból is (pl. hogy elvesztettem a szüzességem - mondjuk ezt nem rögtön utána, hanem később - meg azt is, amikor egyszer el kellett menni sürgősségiért).
2014. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!