Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iskolatáska gimibe?

Iskolatáska gimibe?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 9.es,egy elég nívós helyen,így a táskaválasztás is gondot okoz.Még csak elméleti síkú a kérdés,de eltöprengtem ezen,így a véleményeteket kérném.:D Az első gondolatom a hátitáska volt,de..hát gimis lányként ne túl esztétikus,nem is vagyok az a hátitáskás típus,valahogy egyik sem tetszik.Az oldaltáska nagyon lehúzná a vállamat,ami meg nekem(illetve nem szeretnék gerincferdülést) nem jó,szóval az is kilőve.A minap(3 hónappal ezelőtt..:D ) a leendő suli előtt sétáltam(persze teljesen véletlenül)és akkor láttam 3 lányt kijönni az ajtón.Ismerem őket,9.esek,nem azok a plázap.csa fajták,mégis ilyen kézitáska volt a vállukon.Elgondolkodtam,hogy ha nekik belefér a cuccuk,nekem is belefog? :D Illetve,ha a kezemen hordom a táskát,húzza úgy is a vállamat? Ha cserélgetem,akkor is? :D Előre is köszi a válaszokat,jöhet bármi,hideg-meleg.:D 14/L

2014. jún. 23. 20:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát meglátom.:) De szerintem év elején hátitáska/esetleg nagyobb válltáskával fogok járni,aztán kitapasztalom,hogy hova kell vinni könyvet,hova nem,aztán ha kevés lesz a cucc,akkor váltok kézitáskára.:) Utálom,ha a szomszéd könyvét kell nézni,úgyhogy vinni fogom,ahova kell.
2014. jún. 23. 21:22
 12/17 anonim ***** válasza:

hát nekem oldaltáskám van és amikor gimibe jöttem akkor még elég erös gerincferdülésem volt (általánosba háttáskám volt) most meg már azt mutatták ki h javult

ugyh nem hizszem h nagy bajod lenne töle föleg ha váltogatod

2014. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a suliban ahova mész meg engedik-e az ilyen spirálos füzetek használatát. Én ezekkel vészeltem át a gimis éveim, mindig egy füzet volt nálam, abba jegyzeteltem mindent, majd otthon szépen minden tantárgyat külön-külön lefűztem. Nagyon sok helyet lehet megspórolni ezzel. Ettől függetlenül hátizsákot hordtam (még most is azt hordok, pedig pár éve már egyetemen tanulok, számomra sokkal praktikusabb, mint egy kézitáska), de így nem húzta annyira a hátam.
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem 9.-ben annó rengeteg cuccot kellett cipelnem + nektek már minden nap van ugye tesi. 10.-ben is ez volt, hogy rengeteg cucc, aztán 11.-től már nem kellett annyi így én akkortól kezdtem el kézitáskát hordani, 4 éve azt hordok mindenhová. Szóval én azt tudom neked tanácsolni, hogy az elején inkább ne erőltesd vagy várd meg míg megtudod, hogy mennyi cuccot kell majd hordani és csak utána dönts. De ha mindenképpen olyat szeretnél, ami kézi táska, akkor ajánlom azokat, aminek van lecsatolható pántja. Ha elfárad a kezed csak felcsatolod, rádobod a válladra vagy átveszed rajta és mindjárt kényelmesebb.


[link]

2014. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen,én is ilyen táskára gondoltam.:) Spirálfüzet majdhogynem kötelező,tesicuccot bent lehet hagyni.Szerintem az lesz,hogy kitapasztalom,hogy mennyit kell vinni,mert azok a lányok is szeptemberbe még válltáskával jártak.:)
2014. jún. 24. 09:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem sima oldaltáskám volt gimiben.

Volt zárható szekrényünk, és bár rohadt sok könyvünk volt, szinte egyiket sem vittem haza. A házit mindig megcsináltam szünetben vagy unalmasabb órákon, csak a tanulnivalót vittem haza, annak meg jó része a füzetemben volt, mert utáltam könyvből tanulni. Ha jól emlékszem, csak a történelem volt olyan tárgy, aminél a könyvből tanultam.

Ezen kívül volt 3 darab füzetem. Két vonalas és egy négyzethálós. Az egyik vonalasba (ez egy keményebb fedelű spirál volt, az a jó vastag fajta) vezettem az irodalmat, nyelvtant, törit, bioszt, földrajzot; a másikba (ez csak egy sima nagyalakú volt) a két nyelvet; a négyzethálósba (sima occóspirál) a matekot, fizikát, kémiát, infót.

Külön részekre osztottam a füzeteket, ha valamelyik betelt, bevetettem egy másikat.

Így egy kis oldaltáskában is elfértem a kajával, itókával együtt.


Volt olyan csajosabb osztálytársam, aki egy sima felnőttesebb válltáskával meg egy nagy gumis mappával járkált, neki ebben voltak a füzetei.


Meg persze volt olyan is, aki hátitáskával és mindig szinte mindent hazavitt.

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most leszek 9.-es, nekem egy Eastpak hátitáskám van, nagyon strapabíró és erős, nem húzza a vállam és kényelmes :) előtte válltáskám volt, de ez ezerszer jobb, hidd el :D főleg most, mert rengeteg óra lesz és sok könyvet kell majd cipelni :S
2014. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!