Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki milyen praktikát vet be a...

Ki milyen praktikát vet be a strandszezon közeledtével?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy elmentek párszor szoliba, esetleg kifestitek körmeiteket (lábon és kezeken is), szőrtelenítetek, testápoló krémeztek gyakrabban, vagy sokat mozogtok, tornáztok, stb.
2014. júl. 1. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogni és egészségesen táplálkozni nem csak nyáron szoktam, viszont a lábkörmeimet pl csak nyáron festem ki és ilyenkor nyilván gyakrabban szőrtelenítek. Mondjuk nem járok strandra, szóval ez inkább a nyári öltözködéssel van összefüggésben, mint a stranddal:D
2014. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a szoli a leggyökerebb dolog, komolyan mondom... STRANDSZEZON! STRAND! oda napozni járnak az emberek, meg fürdeni! duplán barnulsz, mert a vízről visszaverődik... ki az a gyökér, aki be akar sárgulni a szolitól, amikor pár nap alatt le lehet szépen barnulni a napon?? istenem...


am én a vállamat legyantáztatom, mert nagyon ronda szerintem, hogy még ott is szőrös vagyok.

mozogni meg mindig kell! :)

meg strandramenetel előtt bekenem a vállamat napkrémmel, és akkor már beszívja a bőröm, mire odaérek, nem mossa le a víz.

meg ha érzem, hogy megégtem, akkor kenegetem valamivel :D

21f

2014. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor már aztán hiába kezd az ember testformálásba... :D Annak már késő bánat. Mondjuk ilyen gondom szerencsére nincs asszem.

A lábamon kifestettem a körmöt, mert rá is értem épp, meg szandálban hülyén éreztem magam kifestett kéz, de csupasz lábkörmökkel. :D

Szőrteleníteni egész évben szoktam, ilyenkor próbálok alaposabb lenni, télen még csak-csak kimagyarázom páromnak, ha kihagytam egy sávban a vádlim gyantázását, így azért kellemetlenebb lenne. :D

Szoliba akkor se mennék, ha fizetnének érte, nyáron meg extra hülyeségnek érzem, odakint süt a nap, ingyen van, és az is ugyanúgy káros. Akinek természetellenes, hogy valaki a szezon elején fehér, annak gond van az agyával, nehogy már a természetes színem legyen ciki.

Szóval én annyira nem viszem túlzásba talán. Bár az is igaz, hogy strandolni általában csak a kertbe járok, de még sose éreztem úgy, hogy tragédia, ha én vagyok a leghókadtabb a parton vagy valami.

Testápolót meg igény szerint. Nem vagyok a híve, de ha a nap, a klóros víz kiszárított, akkor bekenem magam 'oszt jó napot! :)

2014. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!