Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben szoktatok bulizni járni...

Miben szoktatok bulizni járni a rossz idő közeledtével?

Figyelt kérdés
Nyáron ezzel nincs problémám, de ilyenkor mindig gondban vagyok, mert amiket amúgy felvennék hidegebb időben, azokban melegem lenne a szórakozóhelyen. Pont emiatt nem is szívesen veszek fel csizmát vagy hosszú ujjú felsőket, inkább a ruhákat vagy miniket szeretem, de ezekbe meg megfagyok mire eljutok a helyre, meg amúgyse mennék ki ilyen vékony cuccokban. Tudom, hogy lehet rétegesen öltözködni, de az nem az igazi. Ti miket szoktatok viselni, ha bulizni mentek? Ill. cipőötletek is jöhetnek. Köszi! 21L

2013. nov. 3. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ha csizmához harisnyát veszek, vagy leggingset, akkor nincs melegem. Miniruha hozzá. Csizma helyett mostanában bokacsizmát veszek, az még jobb ebből a szempontból.

De ha olyan a hely, akkor sima magassarkú cipőt veszek, leggingsel és hosszított felsővel v ruhával.

Mivel csak a szórakozóhelyig kell eljutni, és addig nagyjából mindegy is h mit viselsz, én olyankor felveszek mindent ami melegebb: pulcsi, derékmelegítő, sál és a legfontosabb h hosszú kabátban kell menni. Én hosszú szövet v bőrkabátot szoktam felvenni, ha már hidegebb van.

2013. nov. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nadrágot :D

Vagy harisnyát bokacsizmával, és valami csini ruhát.

Mondjuk ritkán járok szórakozni, és ha megyek is taxival, úgy nem fázok.

Igazad van, rétegesen nem lehet öltözködni, mert viszel magaddal egy blézert, odabent még ha nem is táncolsz, akkor is megdöglesz a melegben. Viszont az is szar, ha éppen dohányzol, vagy kikísérsz valaki dohányost, mert kint meg kifagy a lelked rövid cuccokban. Szóval, ja, én átérzem.

így a hideg beköszöntével igyekszem hosszú ujjú ruhákban menni, aminek a szoknyarésze rövid, de aláveszek valami harisnyát.

22L

2013. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!