Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek emo vaok?

LinHono kérdése:

Szerintetek emo vaok?

Figyelt kérdés
A barátaim nagyon sokat mondják hogy emo lettem. Én viszont nem tuom mikortol emo valaki. Eddig nagyon szines voltam de mostanában inkább feketében járok. Meg fekete sminket is szoktam feltenni de nem tul sokat. Meg keresgéltem a neten az emorol meg a fajtáirol és télleg mintha magamrol olvasnék. De még igy se tuom hogy akkor most az vagyok vagy nem. Légyszi értelmes válaszokat írjatok!!! <3

2014. júl. 1. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél amennyire csak tudsz emós lenni! nekem be jön az emo, főleg a szexi emós csajok.
2014. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bevapir válasza:
29%
nagy emcsi letél :9999 üdvcsi nállunk de aézrt ne felejcs maj el ien depissshhhh<3 cucccsikat csinni oké ?,:9)
2014. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

'Most aztán naon raj lettél'.

Attól mert feketén sminkeled magad és fekete ruhákba jársz nem leszel emo

2014. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erre szerintem nem lehet értelmes választ adni, ne haragudj...


Amúgy én is fekete cuccokat hordok, feketén sminkelem magam, mégse vagyok emo...ez nem ezen múlik...

2014. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek bántani:) de attól, hogy sok feketét hordasz meg h feketére sminkeled magadat attól még nem leszel emo, az emo-k is hordanak színeset! Az emo azért kicsit másról is szól nem csak erről amit leírtál:)
2014. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 XxXWikkyXxX válasza:
Nem attol emo valaki ha sok feketet hord es feketere festi magat az emo egy eleterzes nem egy stilus es az emok kozott is vannak olyanok akik szinesek en pl saucy emo vagyok es imadom a szineket szoval nem vagy emo félre értés ne essek nem akarlak bantani remelem hasznos volt a valaszom
2014. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem bántott meg senki. Csak az osztálytársaim meg rokonaim mondták hogy emo lettél. És már megakartam kérdezni néhány "szakértőt". Amugy én sem gondolom magam emonak. Szoktam szinesruhákat is hordani. Én ugy gondolom hogy ez a saját stílusom csak sokan momdták h emo vagy, meg emo lettél... Szoval köszi a válaszokat!!!! :*
2014. júl. 14. 00:34
 8/11 Ewii08 válasza:
Szia az egyik válaszoló igazat mondott!Mi nem attól vagyunk emok hogy feketébe járunk!Teheti ezt bárki!Vannak külömbségeink az emberektől!Mi érzékenyebbek vagyunk az átlagnál és az az emo aki belülről is érzi a dolgokat! :)Aki pedig ezt csak stílusból teszi az nem emo csak saucy v sassy!!!Azok is emok de egyáltalán nem értik a lényeget!
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ostornorbi válasza:
Az emo arrol szol h több érzelmed van mint másnak emo emotion innen már forditságtok le szerintem nem kell semmi az emohoz ruha se kell csak személyiség azt utálo mebbe h pl valaki megy az utcán h ö emos nah az a pozer ami fuj télleg htegnap kecske volt ma emos nem értem hogy akkor legalább nem emosnak mondaná hanem emonak.. xD szovl nem 1 perc leszel az én amikor mindneki emozni . emosozni kezdtek rá makkor lett elegem mi ez és ott látt mh érzelmes mert én nemcsak szomoru siros fsz sajnáltatos nemtudmmi vagyo kaz emok is tudnak boldogak lenni... :D mindenki tévhitbe él...
2014. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köcce a válaszokat! Mondom én eddig nem is tudtam igazán hogy mi az az emo csak mindenki annak hív, meg azt mondja hogy emo vaok... De mostmár tudom milyenek igazán az emok és mostmár én is eltudom dönteni hogy az vagyok e vagy nem
2014. aug. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!