Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavar sokakat, ha...

Miért zavar sokakat, ha idegenként odamegyek hozzájuk, megdícsérem a ruhájukat, kinézetüket, és megkérdezem hol találta mondjuk a nacit?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülnék, ha ez velem történne.

De mások általában morcin reagálnak, mintha leoltottam volna, vagy gúnyolnám. :( Pedig sokx visszafogom magam, hogy ne menjek oda. Biztos rosszindulatúnak gondolnak, pedig én őszintén gondolom, amit mondok. :(


2010. jan. 7. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavar, ha odajönnek és megkérdezik! :)

Sőt, olykor Én is odamegyek és megkérdezem ! :)

2010. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert mások mások, mint te, és másképp gondolkodnak. Pl távolságtartóbbak, mint te, és tolakodónak érzik, hogy egy idegen az utcán kérdezgeti őket. Nekem is fura lenne, nem esne jól. Nem vagyunk egyformák, ezt el kell fogadnod és tiszteletben kell tartanod.


Régen még társaságban, bálban sem szólíthattál meg egy ismeretlent anélkül, hogy egy közös ismerős előbb be nem mutatott volna benneteket egymásnak.

2010. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt örülnék, ha odajönne valaki, másrészt pedig nem!Örülnék, hogymásnak is tetszik a ruhám!De ha veszek magamnak valamit, akkor nem akarom, hogy másnak is olyan legyen!

Inkább ne jöjjön oda!


20L

2010. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Mint tapasztalod a mai világban 0 tolerancia van az emberek többségénél. A tisztelet, kedvesség,őszinteség figyelem kezdi értékét vesziteni. Én is megdicsérem és szoktak örülni, még rossz tapasztalatom nem volt ezen a téren. Lehet, hogy szerencsés a helyzet is, hogy pont normális emberekkel sikerül olykor találkozni.

Elég szomoru, hogy a felnőttek ilyen magatartást tanusitanak, igy a köv. generációnak elég rossz példát mutatnak.

2010. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

tudod a magyar egy nagyon bunkó, oké fogalmazzuk úgy, zárt nép ... tedd ugyan ezt az olaszoknál, spanyoloknál, és teljesen természetes lesz neki, itt még le is buxiznak érte ha fiú fiúnak mondja, ott meg kifejezetten örülnek neki.

Én se tartom furcsának, végül is egy fiú miért ne mondhatná egy másik fiúnak h jól néz ki vag ycsinos meg jó a haja és a ruhája vagy a parfümje na de nálunk mindjárt meg a buxizás úgy 90 %-ban. Értdekes, ez normálisabb helyeken meg úgy megy, hog ymég értékeli is, nekem egyszer egy spanyol srác elmaygarázta a nagy rejtélyt, hogy az ha egy lánynak tetszik az oké, de semmi különös, de ha egy fiú dícséri meg, na az már jelent valamit. Na pufff, és mégsem volt semmi buxiskodás.

Sajna mi nagyon zártak vagyunk, de örülök ha te sem látsz ebben kivetni valót, még ha lány is vagy. Tedd csak nyugodtan!

2010. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bezzeg, ha cigit kell kérni, akkor a legnagyképűbb miss

pics@ is mosolyogva jön oda hozzám. :D

Persze volt már, akinek jól esett, de legtöbbször nem. Amúgy meg ha valamit megvesz egy boltban, már tudhatja, hogy nem lesz egyedi, hacsak föl nem vásárolja az összes darabot. :P Ha ő varja, akkor esetleg. De az is szabásminta alapján van, tehát még pár száz ember tuti, h elkészíti.

2010. jan. 7. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet zavarban vannak?én biztos abba lennék:D
2010. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én zavarban lennék, és tuti azt gondolnám, hogy gúnyolódsz, vagy beszólni akarsz (kicsit önbizalomhiányos vagyok:P). Talán más is azért reagál rosszul, vagy azt hiszik, hogy valamit akarsz tőlük cserébe:)
2010. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Általában nem válaszolok, pedig én egyéb megjegyzéseket is kapok a "kicsit" extrém külsőm miatt... Mondjuk szerintem max szokatlan, de extrém semmiképp.. :D

Kérdezik, hol vettem táskát, kabátot, sálat stb, de mindig a "nemtudom" a válasz. :D Ha egyeltalán van válasz...

2010. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előző!

De miért nem?

Nekem sem túl "divatos" az öltözködésem és a külsőm, hasonlóan, ahogy neked, én is kapok megjegyzéseket, de ha valaki ilyet kérdezne tőlem biztos örülnék neki! És szívesen dumcsiznék vele!

Megérteni, megértem, hogy más az MÁS, mint én, de tudni akarom, hogy MIÉRT, különben teljesen nem tudom megérteni..

2010. jan. 8. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!