Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavar sokakat, ha...

Miért zavar sokakat, ha idegenként odamegyek hozzájuk, megdícsérem a ruhájukat, kinézetüket, és megkérdezem hol találta mondjuk a nacit?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülnék, ha ez velem történne.

De mások általában morcin reagálnak, mintha leoltottam volna, vagy gúnyolnám. :( Pedig sokx visszafogom magam, hogy ne menjek oda. Biztos rosszindulatúnak gondolnak, pedig én őszintén gondolom, amit mondok. :(


2010. jan. 7. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Huh, hát lehet zavarba lennék, de miután egyszer egy idegen, nagyobb csaj megdicsérte a sötét farmeremet :) azóta nagy nehezen elszakadtam a régebbi kopottól :D amit már különben is növök ki... csak fajin zsebek vannak rajta. :D


Múltkor egy sima farmer, meg pulcsi volt rajtam, és a zebránál egy férfi nézett és mosolygott rám, aztán valami olyasmit kezdett el mondani, hogy "Ne haragudj, de olyan szép lány vagy..." de oda se mertem nézni, ahogy zöld lett megindultam. A férfi volt vagy 20 éves szerintem. Lehet nem látta a hajamtól az arcomat rendesen. (nem sminkelem magam, nem látszok idősebbnek se.) Az pl. rossz volt.


14L

2010. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
figyi én fiú létemre néha megakadok egy srác haján pl és bizony megdícsérem neki simán .... ez csak itt számít mindjárt buzulásnak, normáli sországban a srác megköszöni és díjjazza azt h egy fiúnak is tetszik ... ennyi
2010. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!