Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítés otthon?...

Végleges szőrtelenítés otthon? Valaki csinálta már?

Figyelt kérdés

Elvileg léteznek végleges szőrtelenítő gépek, Remington-os pl.

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki próbálta már, hallott róla? Megéri? Mennyire tudja használni egy hozzá nem értő, aki inkább otthon végezné?

Mik a tapasztalatok, minden infó, vélemény érdekel! :)



2014. júl. 22. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Bocs a kontárkodásért, de ez engem is érdekel.
2014. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én Remington IPL 6000-est használok, a barátnőm pedig a 4000-es típust. Mi nagyon szeretjük, nekem komolyan ritkította és vékonyítja a szőrt, barátnőmnek pedig gyakorlatilag teljesen kiírtotta (mázlista, ideális bőprtípus). A lámpa árán vérzik el a legtöbb ember, mert 6-8eFt-ot nem szívesen ad ki az ember 1500 villantásért. De erre is van kipróbált megoldás. írd be a gugliba hogy Remingron IPL lámpa felújítás és 3eFt-ért megvan a lámpád. A Remington lámpája nagyon sokat kibír, csak a gyártó elektronikusan korlátozza a villantás számot. Kis hazánk egy leleményes szakembere rájött erre és átprogramozza a lámpát és ismét használható. Én már nem is tudom megmondani hányszor programoztattam át és még mindig ugyanolyan hatékonysággal működik! Természetesen leinformálható a dolog, nézz utánna a fórumokon, többen dícsérik ezt a megoldást. Ráadásul a Remington egy nagyon jó minőségű készülék. Használtan viszonylag jó áron 30-50eFt között találsz. Ráadásul ezek majd mind vadi újak, mert akinek bejött a hatás az nem adja el, aki meg nem olyan bőrtípus aminél jó az azonnal eladja. Így nincs is nagy kockázat a kipróbálásában, mert ha jó megtartod, ha nem akkor meg eladod annyiért mint amennyiért vetted. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!


Milyen bőrtípus az, amire hatásos ez a gép? Nekem fehér a bőröm, és sötét rajta a szőr. Nagyon gondolkozom, hogy veszek egyet.

2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Pont ideális, a lényeg, hogy nagy legyen a kontraszt különbség és természetesen a szőr minnél sötétebb legyen.
2014. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!