Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az milyen h 12 évesen nincs...

Az milyen h 12 évesen nincs semmi mellem de tényleg semmi semmi. Még nem is hegyes teljesen lapos. Az lehet h meg se fog nőni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 évesen nem lesz, akkor rinyálj. Még van időd.
2014. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenki máshogy fejlődik.de biztos fog nőni ne aggódj :)
2014. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12 vagy, nem egy felnőtt nő. Későn érő típus vagy és kész.

Ne félj, volt osztálytársam, akinek gimi elején se volt még akkora melle se, mint két kis pattanás, de érettségire jó pár embert lekörözött mellméretben.

Nem vagy még lekésve semmiről.

2014. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem se volt, ugy emlekszem de kesobb se lett valami nagy de tudod nalunk fiuknal ez igy van...
2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor nőni fog... 21 éves korig még fejlődésben vagy. De fontos hogy eleget egyél és egészségesen étkezz. Ez kell a normális fejlődéshez.
2014. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
normális.
2014. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pontosan most akartam kitenni ugyanezt a kerdest!! En detto ugyanez vagyok!! 12/L
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!