Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial és helix piercing....

Industrial és helix piercing. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van mindkét fülemben 10 milis tágító. Az egyikbe szeretnék industrialt, a másikba három helixet, az úgy hülyén nézne ki? Nektek mennyire fájt, amikor megcsináltattátok, illetve ha Budapesten vagy környékén laktok, akkor hova mentetek?

2014. júl. 29. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ne egyszerre csináltasd mindkét oldalt. szerintem kezdd a helixekkel. nekem van industrialom és nem vlami kellemes, ráadásul a gyógyulás is elég macerás, meg eleinte az alvás se valami komfortos
2014. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Én a helixet kb meg se éreztem, de abból se egyszerre csináltasd mindhármat! Az industrial fájt talán legjobban az eddigi pc-im közül és irtó nehezen is gyógyul, de szerintem megéri.
2014. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne egyszerre csináltasd. Nekem helixem van, 2-3 napig kicsit sajgott, aztán még 1 évig kb érzékeny volt, de csak akkor éreztem, ha nyomogattam, amúgy semmi gáz nem volt vele. De egy ideig jobb nem aludni rajta, és ez nem megoldható, ha mindkét oldalra csináltatsz valamit.

Én egyébként az Invictusban csináltattam, Mártinál. Őt tudom ajánlani.

2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helixem van. Egyáltalán nem fájt mikor szúrták. Utána 5 percel kb. égett egy kicsit, de semmiféle fájdalmam nem volt. Pár óra múlva azt sem éreztem, hogy benne van. Viszont pár hétig tényleg nem jó rajta aludni.:)
2014. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hát én 13 voltam amikor először kaptam helixet (és tervezem,hogy lesz még :) ), de azóta is nagyon örülök,hogy megcsináltattam. mivel hogy elég nagy a fájdalomküszöböm nekem nem fájt és szerintem neked sem fog. én a westend tattoo-ban csináltattam meg és a pasin aki csinálta látszott hogy nagyon fáradt,de nagyon jó fej volt és remek munkát végzett.

szóval én csak ajánlani tudom :)

2015. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!