Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kedvesemnek (mint jónéhány...

A kedvesemnek (mint jónéhány férfinak) bejönnek egyes szexisebb sztárocskák; hogyan hasonlithatnák hozzájuk?

Figyelt kérdés
Persze nem plasztikai műtétre gondolok :) Öltözködés, smink, hajviselet, stb.
2008. aug. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemértem a kérdést. Mi is annyit látunk amit te. Látod h milyen a frizurájuk, ruhájuk, ékszereik...És megpróbálsz olyanokat vásárolni. Bár elég gáz, ha nem a te saját stílusodat szereti rajtad.
2008. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szereti a stilusom, már hogyne szeretné :) De néha megjegyzi, hogy ez a sztár épp jól mutat, vagy ilyesmi :) Egy frizura ami épp tegyük fel Hilary Duffé, az csak utánzás lenne... Szeretem ha valaki egyedi... Én olyan összhatást szeretnék elérni amit egy sztárimidzs vált ki, és azt nem tudom hogy hol kellene kezdenem :) Segitsetek :)
2008. aug. 5. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(ki az a Hilary Duff? mindegy... megnéztem, így sem tudom)


szóval ez egy tipikus női becsípődés.


Azt hiszitek, hogy egy pasi külvilággal kapcsolatban tett kijelentései rátok is érvényesek.


Hát nem. Neki eszébe sem jut téged őhozzájuk hasonlítani. Valószínűleg nagyokat nézne, ha ilyesmire kérnéd. Aztán megtenné, te meg még meg is sértődnél, mert nyilvánvalóan sokkal rosszabb vagy mint ők. (tökmindegy, hogy milyen vagy és őt mit mond, ezt fogod érezni, ez amolyan női dolog...)


Azt kell megértened, hogy egy férfi gondolkozásab van a párkapcsolat és van a külvilág. A kettő alapból nem átjárható.

Ne akarj hasonlítani valakire, mert jobb esetben csak nem fogja érteni, rosszabb esetben meg begorombul, főleg ha közlöd, hogy őmiatta borítottad fel az általa megszokott és kedvelt rendszert.

2008. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh, ezt nevezem! köszönöm! :)
2008. aug. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!