Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek a kedvese...

Milyen tortát süssek a kedvesemnek 22. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jó a kategória, ha így van elnézést kérek. Jövőhéten lesz a barátom szülinapja és valami különleges, ötletes tortát szeretnék neki sütni, de nem tudom milyen legyen. Nagyon szereti a motorokat, de sajnos nem vagyok annyira profi hogy motor alakú tortát csináljak :) szeretném a külsejét marcipánnal borítani, és azt valamilyen mintásan megcsinálni. Van valami jó ötletetek?
2011. máj. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csesztetésből de a google-on 5millió ilyen találat van. Nézhetsz képeket. Ha mondjuk angolul írod be, hogy : birthday cake, akkor mégtöbbet kiad mint magyarul. Én is így szoktam keresgélni.
2011. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vagy így. Rengeteg van, biztos lesz ami tetszik.

2011. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nézegettem de nem találtam olyat ami olyan különleges lenne.
2011. máj. 20. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
De hogyan legyen különleges? Valami elgondolásod van?
2011. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ezek a torták nagyon finomak,én már mindkettőt kipróbáltam és nagy sikerem volt velük.Igaz,hogy ezeknek nincs közük motorhoz,de szerintem nagyon jól néznek ki és elég ötletesek is,ráadásul nem is olyan nehéz elkészíteni őket!

2011. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!