Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor a természetes a...

Most akkor a természetes a szép vagy sem?

Figyelt kérdés

Mindenhol hallom, hogy a természetes szépség a nyerő. De mi van, ha valaki természetesen ronda, úgy, ahogy megszületett? Nagyon kevés természetesen szép lányt,nőt látok magam körül, 35 felett pláne...

Viszont, ha póthaj, műköröm, tetkós szemöldök, műszempilla van-akkor meg nájlon a csaj.

Most akkor mi a szép?



2014. aug. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ápolt, természetes megjelenés kiegyensúlyozott személyiséget sugall. Ha valaki túl sokat cicomázza magát, az önértékelési problémákra, magánéleti gondokra utalhat; a smink maszkként, a feltűnő ruhák pajzsként szolgálnak. Így aztán szerintem az a szép, aki nem ügyel görcsösen a megjelenésére, hanem képes megmutatni másoknak az arcot, amivel született.
2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a természetes a szép

ha van bőrhibád az természetesen el lehet tüntetni de nem 10kg festékkel

a tetovált szemöldöktől frászt kapok

2014. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A természetes szép, én nem is ismerek ronda nőket szinte... kivéve az igénytelenek, elhízottak, de az meg az ő hibájuk, nem úgy születtek.

A póthaj, műköröm és hasonlók inkább borzalmasak mint szépek.

2014. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ok, ő nincs elhízva, abszolút természetes, ápolt (nem szőrös, nincs szájszaga, hónaljszaga), ő szép?

2014. aug. 14. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ápoltság kategóriába ez már nem fél bele, de ha a szemüvegét lecserélné egy modernebbre vagy kontakt lencsére, a haját leengedné. Vágatna mondjuk... egy long bob frizurát. Natúr sminket felvinne, és minden nap kitisztítaná a bőrét. És valami divatosabb felsőt felvenne. Igen az. Ugyan az nem tudom hogy ez ápoltság vagy sem amit leírtam, viszont ezt meg kell tennünk nőknek hogy "szépek" legyünk. De a szépség is csak nézőpont kérdése és relatív.
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés annyira lerágott csont már.

Sminkek, póthajak, műkörmök közt is van óriási különbség. Ha valami nem feltűnő, hivalkodó akkor a pasiknak fel sem tűnik és akár azt is hiszik, hogy természetes.


Ha az ember kiakarja hozni magából a legtöbbet az nem baj. Az általad mutatott nőben is megvan a potenciál, de ezt már írták előttem is.

Egy jól megválasztott frizura, némi smink és egy csinos ruha sokat dob egy nőn. Attól, hogy valakinek nem kifejezetten szép az arca még lehet jó teste, és mindenek felett lehet egy szerethető, jó ember.

2014. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!