Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az szép vagy...

Szerintetek az szép vagy normális ha valaki 15 évesen festeti a haját? Vagy az a szebb ha természetes a hajszíne?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki akkor szép.
2013. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkin a saját hajszíne a legszebb.

Én 13 évesen kezdtem festeni, de nagyon megbántam, tönkre is ment a hajam, meg nem is állt jól a szín.

2013. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elég semmilyen természetes hajszínek. Én 13 évesen festettem a hajamat a természetes aranyszőkémről feketére, azóta is olyan (28 éves vagyok), és egyáltalán nem bántam, meg, mindenki szerint ez sokkal természetesebb rajtam mint a szőke lenne. Ha jól áll a szín, akkor fesd nyugodtan, egy szép festett haj semmiképp sem rosszabb egy jellegtelen természetesnél, sőt.
2013. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 13 éves korom óta volt festve. Most 22 évesen eredeti színű és nagyon szeretem.

(elvő válaszoló vagyok)

2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen narancssárga volt a fél fejem. xD :D

(Túl vastagok és sűrűk lettek a melír csíkok)


Semmi gond nincs azzal, ha fested, csak el kell találni a megfelelő színt. Pl én most szőke vagyok, de kb két árnyalattal világosabb, mint a természetes, mert ez jobban illik.

2013. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a természetes szépség a legszebb! :)
2013. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy picit túlzás még ennyi idősen.

én inkább melirt tudok elképzelni tizenötéveseknek. :)

2013. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a festett hajamra hiszik mindig azt h ez a természetes, (sima, ronda) barnáról lett csoki barna kis vöröses árnyalattal amikor rásüt a nap. Úgyhogy nyugodtan ! :)


16/L

2013. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!