Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S Nagy hülyeséget...

S. O. S Nagy hülyeséget csináltam (? ) 14/L

Figyelt kérdés

Leborotváltam a bajszom. Csak egyszer akartam kipróbálni de bepirosodott az egész. Olyan mint télen a széltől

már a hasamon is kipróbáltam ott is piros volt de csak kb 1 órát aztán elmúlt és most a számnál is elmúlik? Vagy mivel kenjem be vagy mit csináljak vele?


2014. aug. 22. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kend be körömvirágkrémmel, és legközelebb inkább gyantázd le, vagy szemöldökcsipesszel húzogasd ki.
2014. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Neee. NE BOROTVÁL A BAJSZOD!! Borostás lesz és csak jobban fog kinőni . Menny kozmetikushoz és ő majd legyantázza neked . Kend niveaval vagy neugranormonnal.
2014. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni.
2014. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már többet nem borotválom le
2014. aug. 22. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sehol ne borotválj, csak gyanta. az a leghasznosabb, hason meg föleg mert olyan lesz a pocod mint egy 40 éves alkoholista arca. egy idö után ritkul is, lassabban, kevesebb nö ki. ha nagyon ügyi vagy egy idö után magadnak is meg tudod csinálni, de egyszerübb a szakember. vagy amikor már nem olyan sok, meg sürü, meg fájó, vegyél egy epilátort, majd késöbb, és magadnak is hipp-hopp meg tudod oldani. most ami növöget majd ki, szemöldökcsipesszel huzkodd ki ha már látod h jönnek a szálacskák. reggel pár perc minden nap ráélesel, ugy nem is lesz kinos, mert nem fogják látni a serkenö szöröcskéket :) remélhetöleg.
2014. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 22. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, körömvirág kérm, neogranormon, sudocream segithet elmulasztani ha kipattog. mindenkinek más válik be jobban, nem 100% hogy használ
2014. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!