Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ez az iskolatáska?

Jó ez az iskolatáska?

Figyelt kérdés

Első sorban nem a kinézetére lennék kíváncsi , ugyanis nekem tetszik a mintája és színe ,illik is a legtöbb ruhámhoz. (De véleményt persze elfogadok)

Inkább az lenne a kérdésem ,hogy mennyire használható?

Tavaly (0.-ban) kollégista voltam és 19 angolom volt ezért nem kellett sok könyvet és füzetet vinnem ,és a lánykollégium egyben van az iskolával. Viszont mostmár nem vagyok kolis, de így 9.-ben bejött jónéhány új tantárgyunk , amikhez nagykönyveket ,nagy füzetet és nagy szótárfüzetet kell hordanunk. Ezeket nem is tudom és nem is szeretném az oldaktáskában hordani ,ugyanis pl. tegnap 8 és fél kiló volt a táskám ,így nem lenne egészséges. Tehát a kérdésem arra vonatkozna ,hogy ez a táska mennyire praktikus és kényelmes? Jól lehet pakolni? 20 percre van innen az iskolám gyalog , nem lesz kényelmetlen cipelni , a gerincet nem terheli?

És még az lenne a plusz kérdés ,hogy az alakja miatt , ebben nehezebben lesznek szamárfülesek a füzeteim ,mint a kerekített táskákban?


Erről a táskáról lenne szó : [link]



2014. szept. 5. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A budmil nagyon jó márka, évekig bírja. Szerintem van olyan nagy, hogy a füzeteid ne legyenek szamárfülesek.
2014. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez jónak tűnik, ha merevített a háta és elég vastag és puha a pántja, akkor nem lesz vele gondod. A Budmil tényleg jó, nem lehet elnyűni.
2014. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lementünk és megnéztük , merevítős és párnázott a pántja , ráadásul bővíthető a táska. Köszönöm szépen a segítséget , ezt a táskát fogom megvenni :)
2014. szept. 5. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A mintája nagyon tetszik, csak a formája nem igazán. Viszont Budmil szóval jónak és gerincet kímélőnek kellene lennie.
2014. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!