Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az AVON -nak...

Szerintetek az AVON -nak mennyire vannak jó parfümjei? És az ORIFLAME-nek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőről azt hallom általában, hogy gyengék a parfümök, tehát nem tartós az illatuk. Személyes tapasztalatom csak az Avon Little Black Dress parfümjével van, ennek viszont meglepően tartós az illata, nagyon szeretem.


A krémmánia.hu oldalon érdemes utánajárni egy-egy parfümnek, hogy mennyire vált be másoknak, mik róla a vélemények.

2014. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két Avon parfümöm van, és imádom. Nagyon tartós az illatuk, és finom is.
2014. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő cégnek vannak jó illatai, és kevésbé jól sikerültek is. Az Oriflame-től volt egyszer egy lila üveges parfüm, sajnos nem emlékszek a nevére, annak rettenetesen finom illata volt, és tartós is, sajnálom, hogy elfelejtettem a nevét, mert megvenném újra.

Az Avontól a Far Avaw és az Incandessence nagy kedvencem.

2014. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvencem az Avon Little Dress családja. Különösen a black és a pink.
2014. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában nem túl tartósak,de ez az áron is tükröződik.

Az illatuk viszont finom :)


Avontól a Christian Lacroix-parfümök váltak be. Ez kicsit drágább,de megéri :)


Oriflame termékeit nem használom,csak 1 arclemosóm és 1 korrektorom van tőlük,úgyhogy ebben nem tudok nyilatkozni.

2014. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Timi179 ***** válasza:
100%

én is tartósnak és jónak mondanám az Avonos parfümjeinket, persze ez nagyban függ a mi bőrünktől is, nem mindenkinél ugyanaddig érződik ÉSSSS ha mi magunk már nem is érezzük az a jó, mert az azt jelenti, hogy az a parfüm teljesen a "miénk", a mi illatunk, mert nem érzi az orrunk, nem figyel fel az illatra, mert természetes neki! :-)

Személyes kedvenceim az Incandessence, Indifinite Moment, Summer White Sunset és az Outspoken Fresh!

2014. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó tartósak az Avon parfümjei. Nekem a City Rush a kedvencem. Az Oriflame-mel nincs tapasztalatom.
2014. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

És nagyon úgy tűnik hogy az AVON -t eléggé sokan használják... Az ORIFLAME-mel szemben...

2014. szept. 27. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Van sok jó parfümje az AVON-nak, előttem is leírták már de leírom azért, hogy nekem a Summer White Sunset a kedvencem.

[link] <----- neki is nagyon jó illata van! :) Meg egyszer volt ilyen szedres is annak volt még két "testvére" ciprusos meg volt zöld üvegcsés is (annak nagyon finom illata volt!!!) és árban is elfogadhatóak :) de azokat már nem rakják bele a katalógusba sajna :( Az ORIFLAME-ről csak annyit tudok, hogy a t estpermetek jók, de ezt is egyik osztálytársamtól tudom, mutatott egyszer nekem egy csokoládés-rózsa illatút, az elég kellemes volt :) de azt mondja, hogy nagyon jó illatokat forgalmaznak ott is :)

2014. okt. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Avon 100x finomabb!

Most próbáltam ki 2 Oriflamest. Az egyik az förtelmesen büdös, a másik tipikus nagyis/öreg illat.

Avonnál ilyen kellemetlen, rossz parfümöt nem szagoltam.

2020. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!