Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Ti küzdöttetek az...

Műkörmösök! Ti küzdöttetek az elején a levegősödéssel és az építettnél a törésnél? Mit tettetek ha a vendég visszament, mert probléma volt vele?

Figyelt kérdés
Tolerálták,hogy kezdő vagy?
2010. jan. 20. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán,mert fizetnek érte,és az idejük is véges.

A legjobb,hogy amíg nem vagy profi barátnőkön/rokonokon gyakorolsz,amíg nem megy minden tökéletesen.

Én is így csináltam:) Sok sikert!

2010. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem műkörmös vagyok, de remélem segítek a válaszommal. Én is jártam már 2 újonc műkörmösnél, mindkettőnél már másnap elkezdett levegősödni, én nem mentem vissza hozzájuk, inkább kerestem mást.
2010. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza mentem, és készségesen kijavította ingyen!
2010. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elsó váalszolónak igaza van gyakorolj! Ha pedig valaki visszamegy és panaszkodik hogy levegős akkor ingyen javísd ki. Azért is kell sokat gyakorolni hogy ez ne forduljon gyakran elő mert utánna a kutya sem fog nálad körmöt csináltatni. Gyakorolni!!!
2010. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem mentem vissza olyanhoz, aki nem jót csinált. Volt egy, aki pontosan tudta, hogy nem sikerült tökéletesre és nem kért el érte semennyi pénzt. De hozzá sem mentem többet, akármilyen jó fej is volt.
2010. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem anno voltak ilyen problémáim, visszajött a vendég és kijavítottam neki... természetesen ingyen! De tényleg a legegyszerűbb ha barátnőket, rokonokat vonsz bele a dologba...:) sok sikert

2010. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-2 hónapja kezdtem el a körmözéssel foglalkozni de eddig csak 1 körmöm tört le..

ha neked fellevegősödik vagy esetleg letörik akkor az előkészítésnél vmit rosszul csinálsz vagy a zselé befolyik a bőrhöz.:)

2010. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!