Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a normal...

Miért van az hogy a normal testalkatra is azt mondják, hogy dagi?

Figyelt kérdés
Külfödön,legalábbis Spanyolországban már rég nem divat a fogyókúra.Vicces,és egyben szánalmas is ,hogy ott lesoványoznak,itt meg ledagiznak.Normál testalkatom van,de ebben az országban az már dagi.Itt trendi fogyózni,míg cérna nem leszel.Nem beszélve a sok mellékhatásáról a fogyókúrának,de megéri mert követi a trendet,hogy ne legyen combrése hogy kiálljon a csipőcsontja.A trendiség mindenekelőtt.

2014. szept. 29. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De ki mond ilyet neked? Nálunk nem szokás még annak sem mondani, aki tényleg kövér. Az aki ilyet mond, csak sértegetni akar.
2014. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

A fogyókúranak akkor vannak karos hatasai ha koplalsz. Maskulonben ez egy kifogas.

De ha annyi eszed van,akkor meg is erdemled.


Az meg nem mervadó te mit gondolsz magadrol..ismerek brutal köver (80-90 kg) nőket akik magukat nőiesnek mondjak.

2014. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor fogok elgondolkodni ezen a kérdésen, ha nem hallom majd napi ötször, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak". :)
2014. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én is így vettem észre. Én vékony vagyok, de sok anorexiás itthon ledagiz. Tőlünk sokkal nyugatabbra meg szinte soványnak számítok :)
2014. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A diétás étrenddel semmi probléma ha ésszel csinálja az ember. (A fogyókúrával ez nem egyenlő) :D
2014. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a fogyókúra meg a koplalás egészségtelen és káros, igen..de az életmódváltás és sport nem, sőt. Én is így fogytam le több, mint 20 kilót és nem ész nélkül. Én így jobban érzem magam, de mindenkinek magánügye, hogy mit csinál a testével.

De azért a fogyás és egészséges étkezés nem tesz tönkre..ezzel általában a lusta, akaratgyenge ducik nyugtatják magukat.

2014. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
163 cm 50kg az szerintem nem dagi:)))
2014. szept. 29. 14:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nyugtatásnak szántam.Most épp egy nagy életmódváltáson vagyok.
2014. szept. 29. 14:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a divatmajmokra kell hallgatni, ennyi. Teljesen jó a súlyod, ideális a magasságodhoz :)
2014. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a súly ideális a magassághoz hülyeség, minden test máshogy épül fel... 163 centi 50 kilóval nézhet ki dagadtnak meg csontsoványnak is. Ettől függetlenül ha átlagos nem sportolós ember vagy akkor jó az a súly.
2014. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!