Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak hasról fogyni? Tudnék...

Csak hasról fogyni? Tudnék így egyáltalán? (lent) El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Nagyon régen műtöttek, daganatos voltam. A hasam most kb hatalmas, erre rátesz, hogy kb az egész át van vágva.. És így ilyen:

)

)

Ha leülök tiszta hurkás. 17 éves vagyok és 160cm 48 kiló.. Nem vagyok kövér, tök átlagos, csak a hasam. Fogyni nem akarok, mert akkor mindenhonnan megy.. Lehetséges, hogy régen amikor műtöttek átvágták az izmokat és nem lehet hasról leadni? Megkérdeztem már az orvost azt mondta vagy háj vagy a műtéttől. Hát köszi:(



2014. okt. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

NINCS helyi zsírégetés


De ha elkezdesz dietazni es sportolni akkor le fog menni. A szervezet onnan egeti a zsírt ahol van.


Amúgy gondolkozni is megtanulhatnal. A labadról pl mi menne le ha nem zsíros?

2014. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, helyi zsírégetés nem létezik.

Viszont ha nincs egészségügyi okokból kizárva, elkezdhetsz egészségesebben táplálkozni és mozogni. Nem feltétlen a fogyás a cél, sőt, egy kis tömegnövelés jót is tenne neked.

Egyébként valószínűleg az a baj, hogy semmi hasizmod és nincs, ami tartsa. Próbálkozz hasizomgyakorlatokkal. De kétlem hogy tényleg óriási hasad lenne 48 kilóval. Az, hogy felülnézetből ha leülsz nem deszkalapos, az normális.

De látatlanban és ennyi infóval nehéz olyan tanácsot adni, ami biztos működik. Keress fel egy személyi edzőt (egy-egy alkalom nem veszélyesen drága) és mindenképp konzultálj az orvosoddal is, mert a te eseted a műtét miatt lehet kicsit speciális.

2014. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kép a hasadról? Talán könnyebb lenne tanácsot adni ha látnánk. Mert sok felesleg szerintem nincs rajta, max te látod úgy. Egészséges étkezés, torna, sport, izmosítás segíthet.
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vágás fölött 84cm

alatta meg 72:(

2014. okt. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!