Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet célzottan popsiról...

Hogy lehet célzottan popsiról fogyni?

Figyelt kérdés

A fenekem és a combom nagyon nagyon vastag. Próbáltam fogyókúrákat de csak a mellem ment le, meg már kilátszottak a bordáim is, mert a hasamon soha nem volt felesleg..

Tudom hogy nehéz célzottan fogyni, de mégis nincs valami lehetőség? Nagyon zavar, és aránytalan a testem többi részéhez képest.



#fogyás #popsi #comb #célzottan
2014. jún. 12. 16:47
 1/9 anonim válasza:
84%
Ha fogysz,mindenhonnan fogysz,ez az alap,de talán futással a legkönnyebb az alsótestet vékonyitani,de azért nem árt egy kis kondi is Nehogy belöttyedj,ja és a kaja 70% ban az dönt el mindent,ugyhogy egyel minőségi kaját,kevesebbet...
2014. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Bár ez elég hosszútávúnak hangzik :/ egy picit sürgősebb
2014. jún. 12. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM LEHET CÉLZOTTAN FOGYNI!!!


ez genetika, hogy ki hova hízik először, honnan fogy le utoljára


ha kilátszottak a bordáid, akkor az azt jelenti, hogy izomtalan vagy! tessék egy rendes étrendet összeállítani, és sportolni hozzá! nem összevissza csinálni mindent!

2014. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a futás az kardioedzés te!! ha még kocogást írtál volna, talán, de így... aerob mozgásformától lehet a leggyorsabban fogyni, az égeti leghatékonyabban a zsírt. és még ennél is fontosabb az étrend.
2014. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja igen, azt te is írtad :)
2014. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs olyan, hogy célzott fogyás. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz.

Egészséges kaják, sok víz, kocogás vagy aerobik. Egyik ismerősöm Bíró Icára nyomja :D

2014. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Sürgős? Akkor zsírleszívás!


A fogyás egy jól felépített étrend és edzés mellett következik be. Tetejében te nehezen is fogsz fogyni, mert ez nem nagy fölösleg.


Izmosodni, formásodni tudsz, de az is idő.

Szóval ha legközelebb megint kitalálod, hogy szép segget akarsz növeszteni, mert a meglévő nem jó, akkor kicsit előbb kell nekiállni a dolgoknak.

2014. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gyorsan, csak mondjuk előre belátható időben. pl fél év. A helyes táplálkozás annyi idő alatt nem hoz látható eredményt
2014. jún. 12. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél év alatt? Nem-e? Én 2 hónapig csináltam a szálkásítót és volt eredménye. Nem is kevés.
2014. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!