Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Titeket zavar ha egy...

FIÚK! Titeket zavar ha egy lánynak van szőr a karján?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ennél a lánynál pl elég sokat ront az esztétikai élményen hogy baromi szőrös a karja... Ezt már én is leszedném, mert zavarna. ELlenben a szőke pihés nem is látszó szőröm nem zavar.


[link]

2014. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem Kb.olyan mint az előbbi képen. Igen zavarja a fiúkat,ezért én borotválom.
2014. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Amíg nem gonosz a lány, addig nem.
2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Remélem tudjàtok, hogy a képen egy arab vagy török lány van...

Ők szőrösek... Elég kicsi az esély arra, hogy aki nem török stb.. annak ilyen karja lesz....... lol

Mintha az európaiaknak lenne egy ismertető jegye, hogy az ő anyajegyükön szőr van, és a kanadaiaknak nincs, erre valaki benyom egy képet a kanadaiaknak rólunk.

2014. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Egy kicsit engem is zavar, de szerintem az a természetes, hogy zavar :). A szőr másodlagos nemi jelleg, a férfiasságra utal, és nem véletlen, hogy a lányoknak kevésbé dús szokott nőni. Tudom, hogy alapból a szőr teljesen természetes, de a kevés szőr akkor is nőiesít.
2014. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Durva, de nekem nincs szőr-fóbiám és ha olyan szép arca van a lánynak, mint az előző linken, akkor bátran szembenézek vele.

Talán még meg tudnának különböztetni minket, hogy kettőnk közül melyik a férfi és a nő.

De azért, ha nem okoz gondot egy ilyen lánynak, akkor a hónaljáról vágja le, mert az már nekem is túlzás lenne kicsit.


Az igazság az, hogy az emberek többségének itt nem tetszene ez. Legalább is senkit sem ismerek saját magamon kívül, aki ezt még elfogadná egy lányon/nőn.

Ezért én azt mondom, ha az is érzékenyen érinti a lányt, hogy számára jelentéktelen emberek összebeszélnek a háta mögött róla, akkor vágja le a szőrt a karjáról (is), mielőtt még észrevennék, hogy van rajta.

Csak aztán nehogy elszaladjon a fiúja, ha majd véletlen mégis meglátja úgy.


Szerencsére nem vagyunk egyformák, mert az nagyon unalmas lenne.

-Van, aki szeplős,

-van, aki szőrös(ebb),

-van, aki szőke és kék szemű.

A többiekről meg már nem is beszélve.

2014. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
32%

Egy kis Görög faluban a ház előtti padon ül egy idős néni, meg egy bácsi.

Honnan tudod, hogy melyik a férfi?...


Amelyiknek csak bajusza van, mert a férfiak a szakállukat leborotválják...:)

2014. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én epilálom, mert sötétbarna hajú vagyok így elég feltűnő az alkaromon ha nem szedem le és engem már zavart, barátomat nem
2014. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!