Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya vagyok,de nem tudom,hogy hogyan próbáljam feldolgozni. Kék szemek,szőke haj,szeplő,szőke szempilla,szőke szemöldök,és tényleg borzasztó csúnya vagyok.Emellett úgy nézek ki,mint valami töltött galamb,akkora a seggem mint egy ház,nincsenek combjaim,csak csülkeim.

Aki van hasonló helyzetbe,neki hogy sikerült feldolgozni?


2014. dec. 6. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegyel ellene.
2014. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire 40 felett leszel, már belenyugszol. A kövérség ellen tudsz tenni és a szemöldököd is festhető.
2014. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ronda vagy
2014. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A testeden tudsz alakítani életmódváltással. Az arcod..lehet negatív dolgokat írni, de attól lehet jól van elrendezve és nem vagy csúnya,csak te látod úgy. Vagy tanulj meg sminkelni szolidan úgy,hogy előnyösebb legyél. Küldj egy képet ha gondolod, kíváncsi vagyok én arra a csúnyaságra. (Lány vagyok, Bp-i).
2014. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A testedet tudod formálni egészséges táplálkozással és edzéssel. Az arcodat ápold a típusának megfelelő cuccokkal, h a bőröd szép legyen ha már az arcberendezésed nem az. Használj szempillaspirált ha zavarnak a szőke pillák. Általánosságban próbáld meg kihozni magadból a maximumot és ne nyavalyogj.
2014. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fogyj le és tartós szempilla/szemöldök festés. próbáltál is már valamit tenni magadért vagy csak nyavajogsz?
2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha tini, akkor az alakod, arcod még sokat fog változni. a kövérség, formátlanság ellen lehet tenni, sportolj, étkezz egészségesebben. a kék szem nagyon szép :) ha a hajszíned nem tetszik --> festés. szőke szempilla --> szempillaspirál. szemöldök --> ha gondolod, húzd ki, lehet kapni szőkéknek való világosbarna szemöldökcerkát.

stb

nem feldolgozni kell, hanem tenni ellene.

2014. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudsz tenni ellene. Próbáltál már változtatni? A mai világban minden adott, hogy a saját ízlésednek megfelelően alakítsd a külsődet. Ha gondolod küldj képet priviben és adok tippeket szívesen. :)
2014. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sport,diéta ismeretlen fogalmak gondolom.
2014. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van merszed, küldj képet, kíváncsivá tettél. Nem hinném, hogy ekkora a katasztrófa. De azt biztos nem tudod, hogy hány hapsi szereti a töltött galambokat :)
2014. dec. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!