Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy gigászi nagy az orrom?

Figyelt kérdés

Anyám és nagyanyám is nagyon szép nők voltak, és én örököltem a vonásaikat, kivéve az orromat. Csúf gesztus a genetikától. Szemből hatalmas krumpli, oldalról meg hosszú, mint Mátyás királynak. Beleborzongok, ha meglátom valahol, mert a saját érdekemben ha csak lehet, kerülöm a tükröket, fotózni meg egyáltalán nem engedem magam.


Megműttetni nem fogom, egyrészt pénzem sincs rá, másrészt meg mert tudom hogy ezzel együtt kell tudni élnem, de néha nagyon nehéz, szinte elviselhetetlen. Sokan vannak, akik beképzelnek magukról ilyen hülyeségeket, de ezt nem én találtam ki, rengetegen mondták már. Épp ezért senki ne is kérjen képet, érthető okokból nem akarom újra hallani, hogy jé tényleg.


Ez a dolog a mindennapjaimra is olyan szinten kihat olykor, hogy belebolondulok. Hogy tanuljak meg együtt élni vele? Vagy lehetetlen?



2013. nov. 29. 21:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, és 17L
2013. nov. 29. 21:19
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem baj az, hidd el. Ha lelkiznél még ezzel kapcsolatban, akkor írj!
2013. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ha majd túl leszel a pubertás koron, akkor menj el plasztikai sebészhez orrot elég olcsón megcsinálnak, nekem orrsövény-ferdülésem is volt, így háziorvos is adott javaslatot, és 60% kedvezménnyel megúsztam.

27/f

2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyat, hogy nem kellett fizetni a műtétért. Orrsövényferdülés-műtétként kezelték, ha jól emlékszem. De nem tudom, ezt meg lehet-e még csinálni.

Ha ennyire zavar, nem tudom, megtanulsz-e együtt élni vele.

2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, na és? Ha a ''többi szép vonást örökölted'', akkor elismerheted, hogy nem vagy ronda. Lesz olyan fiú, akinek te leszel a legszebb (persze, ha nem a tökéletest várod, mert olyan nincs). Kezdj el odafigyelni a szép, jó tulajdonságaidra is. És ne hagyd, hogy egy ilyen kicsi dolog gátoljon az ismerkedésben. 200kg-s és ezerszer rondább lányok között is vannak boldogok, akik örülnének, ha csak az orrukkal lenne bajuk:)
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Múltkor látam egy csajt a neten (pontosabban egy videót) orbitális nagy volt az orra! Aztán elkezdte magát kisminkelni, megmutatta a végeredményt és nem is látszott, hogy nagy!
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad és ne ezzel foglalkozz. Ha akarsz, küldhetsz képet privátban, de én úgy gondolom, hogy aki szeret, az ezzel együtt is szeret. Ha egyébként minden más klappol, akkor ez nem lehet visszatartó erő szerintem. Legalább is nem nálam. Általában egy lányra ha azt mondom, hogy nem érdekel, az sosem a külseje alapján mondom. Nekem pl személyiségileg nehéz igazán megfelelni. :D
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 QueenRavenna ***** válasza:
Te vagy az Betti?
2013. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
En elfogadlak így :) írj!
2013. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem Betti vagyok. Másnak is van ekkora orra? :D Nem hiszem.
2013. nov. 29. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!