Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercingről (hagyományos)...

Orrpiercingről (hagyományos) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már van köldökbe, most tervezek egy orrpiercinget is. :) Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Előre is köszi! :)

2014. dec. 17. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalat érdekel? Kilyukasztják, beteszik, ott lesz, hordod, kész :)
2014. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hete van orr piercingem. A szuras nem volt olyan veszes mint amilyenre szamitottam, de azert kicsit bekonnyeztem. Betadinenal kenegettem az elso egy hetben, nekem nagyon hamar begyogyult, csak 1-2 napig fajt egy kicsit. En egyaltalan nem bantam meg, egy kis feher ko van benne. 16/L
2014. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lőtt orrpiercingem van május óta. A lövéskor nem fájt nagyon gyors volt, de utána folyton begyulladt (3 hónapra is), belekaptam a karikába, ha kő piercing volt benne az változatos helyzetekben kaptam ki random az orromból. Nekem személyszerint nehéz volt vele, de ennyi idő elteltével már semmi baja és könnyen tudom kezelni és imádom.
2014. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!