Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nem levehető fém fogszabályz...

A nem levehető fém fogszabályzón a híd (egy fogorvos kijavíthat, hogy hogy hívják ezt, ami a szájpadláson megy keresztül) miért kell, mert barátnomnek nincs?

Figyelt kérdés
És végig ott lessz merf elégge idegesit,es netalantan ha valakinek volt ilyene zavarta csokolozas kozben??
2015. jan. 10. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Hogy a felső fogsorodat szétfeszítse, hogy a fogaid normálisan elférjenek. Akinek nincsen, annak a későbbiek során gumikkal kell majd igazítani. Jól jártál, én mondom neked! Nekem is volt, a végére egészen megszerettem, a nyelvemmel mindig azzal játszottam. Én nem, nem zavarta csók közben a srácot. A srác nem a szájpadlásodat fogja nyalogatni, észre se fogja venni! :)
2015. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!