Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves srác vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves srác vagyok. Nem vagyok csúnya, de sosem volt komoly kapcsolatom, mit tegyek? Bővebben lent,

Figyelt kérdés
Sok egyéjszakás kalandom volt, de komoly valahogy sosem. Nagyon egyedül érzem magam, és egyre inkább szeretnék valakit, de semmi nem jön össze. Sok helyes csajjal találkoztam, de valahogy mindíg megfeneklik az egész. Nem tudom mitévő legyek... Nem vagyok egy monitorarcú, aki egész nap otthon ül egyedül.
2011. jan. 2. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

keress idősebbet.olyat akinek szintén komoly kell.olyan 30 felé már egész értelmesek a nők.persze nem mindegyik.

24/ff

2011. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az idősebb nők nem igazn jönnek be...:D
2011. jan. 2. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azt csinálom mint te! nekem is vannak egyéjszakások de nem jön semmi komoly...átérzem! Én is szeretnék egy normális fiút végre...


20/L

2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jól van, nem vagyok egyedül! Már én is unom az üres kufircolásokat, de más meg nem jön.

26/F

2011. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló írj egy emailt, lehet egymást keressük:)
2011. jan. 2. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
kurv ázz
2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tényleg komoly kapcsolatot lehet szerezni.
2011. jan. 2. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
batya te nem tudsz nőzni.ha nekem nő kell az első 5 be benne van,aki velem szembe jön az utcán.tudod úgy megy,h meg kell nyerni a lányt.miután megnyerted idő kell,h szeressen meg.ez kb 2 hét nálam.aztán kicsit őszintébb lessz a lány a szerelem hatására.majd eldöntöd h neked megfelel-e.de az ilyeneket én már látom kb a 3-ik találka után.és még vmi.ha egy nő téged teljes mértékben kielégít,és őszinte,ne adj isten még tetszik is nagyon,akkor azt szeretni fogod.te nem tudom h látod ezeket a dolgokat,de ezek így vannak.
2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez szép és jó, de aki nagyon csúnya, az nem tud megnyerni egy lányt se. Én még egyéjszakás kalandig se szoktam eljutni.
2011. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya, és töketlen sem. Egyszerűen valahogy nem tudom megnyerni őket....
2011. jan. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!