Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Audrey Hepburnnek szabályos...

Audrey Hepburnnek szabályos arca volt?

Figyelt kérdés
Sokat nézegettem a képekeit, és én úgy gondolom, hogy egyáltalán nem. Ettől még gyönyörű színésznő volt, de a maga korában nem volt klasszikus szépség.
2015. jan. 20. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy rosszul látom. Lehet, hogy nem tudok különbséget tenni egy szabályos és egy karakteres arcú szépség között. Ezért írjátok le a véleményeteket légyszi
2015. jan. 20. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga a klasszikus szépség.
2015. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Az orra túl erős, a szemei picit távol ülőek, a felső ajka sokkal vékonyabb, mint az alsó, a fejformája szögletes. DE ettől függetlenül, az egész nagyon egyben volt, szerintem hihetetlenül szép nő volt. Sok szép nőnél van, hogy a részletek nem feltétlen szabályosak, de az egész arc jól van "összerakva" és így szép a végeredmény.
2015. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabályos. Gyönyörű szép, sugárzó arc. Hihetetlen kisugárzása volt.
jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!