Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék magasabb/nőhetn...

Mitől lehetnék magasabb/nőhetnék gyorsabban?

Figyelt kérdés

Van valamilyen vitamin vagy esetleg étel amitől magasabbak leszünk?

Vagy valamilyen gyakorlat? :D

Es igaz hogy alvás közben növünk a legtöbbet?



2015. jan. 22. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Igen, igaz, hogy alváskor növünk a legtöbbet. Sportolj és egyél egészségesen. Én voltam anno ilyen kivizsgáláson, 168 vagyok de 173 lehettem volna, ha rendszeresen sportolok és egészséges életmódot élek (nem cigizem sem iszom alkoholt, egyszerűen csak rendszertelen vagyok)

Mindent bele! :)

2015. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ;) en kb 173cm szeretnek lenni😁 de szerintem nem lesz meg
2015. jan. 22. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmitől nem nő gyorsabban az ember, ez genetikán múlik.

Ha sokat alszol és mellette sportolsz, akkor sem leszel magasabb, hanem akkor napközben nem "rogynak össze" a csigolyáid. A gerinc szépen kisimul fekvés közben, mert nem kell tartania a súlyodat és ha erősíted, akkor a körülötte lévő izmok nem fogják engedni az összecsúszást/összerogyást.

Az alapmagasságot genetikailag adott, a sok alvástól és a sporttól nem nőni fogsz, hanem nem zsugorodsz össze. Szóval pont fordítva működik ez az alvásos dolog.

2015. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!